Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, ciekawy i dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Uczestnicy zdobyli wiedzę pozwalającą samodzielnie przygotować i zrealizować plan promocji w serwisie społecznościowym.

Product manager, Cintamani Poland

Pracownicy firmy Edukey dołożyli należytej starrannosci aby szkolenie zostało przeprowadzone fachowo, rzeczowo i rzetelnie. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Edukey jako solidnego partnera w zakresie szkoleń i doradztwa.

Marek Zawadzki, Agrosak S.A.

Szkolenie składało się z szeregu praktycznych ćwiczeń, które cechowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz aktywizującą formą. (...) Uczestnicy odbierają je jako przynoszące wymierne korzyści (...). Rzetelne i ciekawe materiały oraz profesjonalizm prowadzącego zasługują na wysoką ocenę.

Artur Augustyn, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.

Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia, wysoki stopień profesjonalizmu, indywidualne podejście do uczestników oraz szeroki zakres wiedzy trenera zasługują na najwyższe uznanie. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Edukey jako profesjonalną firmę szkoleniową.

Marta Wójcicka, Hotel Focus

Firma Edukey jest godna polecenia. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie z ogromną wiedzą i wysokimi umiejętnościami przekazywania wiedzy przez trenera. Uczestnicy szkolenia ocenili je bardzo wysoko i uznali, że szkolenie przyniesie wymierne korzyści i i ułatwi pracę.

Teresa Wesołowska, MZK Piła Sp. z o.o.

Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Szkolenie idealnie pasuje dla osób pracujących z dużą ilością danych oraz wieloma excelami. Po szkoleniu obróbka danych oraz raportowanie to przyjemność.

Łukasz Redkiewicz, HANDEN Sp. z o.o.

Firma Edukey jest firmą godną polecenia. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Trener przerobił cały zaplanowany materiał a pozostały czas przeznaczył na omówienie zagadnień, które najbardziej interesowały uczestników szkolenia.

Małgorzata Bądzyńska, Amcor Tobacco Packing Polska Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Seminarium spotkało się z dużym zadowoleniem ze strony osób biorących udział w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym. Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Edukey, jako doskonałego partnera w zakresie prowadzenia szkoleń.

Kamila Olszewska, Beauty Forum

Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.

Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia Polska

Firma Edukey zapewniła wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę szkoleniową oraz materiały szkoleniowe. Trenerzy przekazywali wiedzę w zrozumiałym i dostępnym dla wszystkich języku. Doceniamy zwłaszcza fakt elastyczności firmy i dostosowanie szkoleń do naszych potrzeb (...)

Jadwiga Hałaczkiewicz, Pelion S.A. (Apteki DOZ)

Aktualności

 • 2017-05-25Dofinansowanie na szkolenia pracowników w województwie lubelskim.

  Firmy z województwa lubelskiego mogą teraz otrzymać nawet 80% dofinansowania na szkolenia dla swoich pracowników. Aby wykorzystać tę możliwość, można samodzielnie złożyć wniosek o refundację kosztów lub skorzystać z naszej pomocy w tym zakresie.

  Więcej...

 • 2017-05-24Dofinansowanie na szkolenia pracowników w województwie podlaskim.

  Firmy z województwa podlaskiego mogą teraz otrzymać nawet 80% dofinansowania na szkolenia dla swoich pracowników. Aby wykorzystać tę możliwość, można samodzielnie złożyć wniosek o refundację kosztów lub skorzystać z naszej pomocy w tym zakresie. 

  Więcej...

 • 2017-05-08The Most Valued Competition już 13 maja!

  Niespełna 4 dni pozostały do zakończenia rejestracji do the Most Valuated Competition - konkursu biznesowego dla inwestorów, organizowanego przez SKN Inverstor! 

  Więcej...

 • 2017-04-27Edukey = firma z sercem

  Współpracujemy z UNICEF, w ramach programu Firmy z sercem.

  Więcej...

 • 2017-04-25Nasz Startup w Google Launchpad Start

  Tworzona przez nas obecnie platforma Training & HR Automation znalazła się w startupowym programie Google Launchpad Start w Campus Warsaw.

  Więcej...

 • 2017-04-20Edukey Partnerem Finance WEEK

  Trenerzy Edukey szkolą łódzkich studentów w ramach Finance Week.

  Więcej...

 • 2017-04-13Jajko z niespodzianką od Edukey

  Aby odebrać swój prezent, zadzwoń do siedziby Edukey (tel. 42 630 80 99) i podaj hasło „Wiosenny Excel” lub wpisz je podczas wypełniania formularza internetowego na stronie http://www.edukey.pl/szkolenia/office-excel/ms-excel. 

  Więcej...

 • 2017-04-06Dofinansowanie na szkolenia pracowników w Wielkopolskiem

  Firmy z województwa wielkopolskiego mogą teraz otrzymać nawet 80% dofinansowania na szkolenia dla swoich pracowników. Aby wykorzystać tę możliwość, można samodzielnie złożyć wniosek o refundację kosztów lub skorzystać z naszej pomocy w tym zakresie.

  Więcej...

 • 2017-03-28Klienci o Edukey - opinie po szkoleniach

  "Indywidualne podejście do klienta oraz odpowiednio przygotowane zaplecze edukacyjne w postaci wysokiego poziomu wiedzy i kompetencji trenera. Szkolenia dostosowane do potrzeb uczestników, prowadzone w sposób profesjonalny. Z przekonaniem rekomendujemy współpracę z Edukey…" Opinie Klientów potwierdzają naszą rzetelność, jako organizatora kursów Excela i innych szkoleń z zakresu znajomości program&

  Więcej...

 • 2017-03-21HR Automation by Edukey

  Zespół Edukey (Lean Team) zgłosił do akceleratora Startup Spark innowacyjny projekt HR Automation. To zaawansowana platforma informatyczna online usprawniająca procesy rekrutacyjne, zarządzanie talentami, planowanie rozwoju kompetencji i analizę zawodowych potrzeb pracowników. 

  Więcej...

+  Nasi klienci:

Amcor Cormedia Bluerank Citimani PGF Focus Indesit KWH Delfarma Uniwersytet Łódzki Apteki Dbam o Zdrowie Polskapresse Urząd Miasta Łodzi Fundacja Dalkia

+  Nasi partnerzy:

PIFS Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Inicjatywa Firm Rodzinnych ECCC - Europejski Certyfkat Umiejętności Informatycznych - logo

+  Aktualności