Szkolenie zgodne z planem, spójne. Wykładowca bardzo pomocny, dopasowywał tempo do całej grupy. (Na plus - wsparcie od trenera po szkoleniu).

Agnieszka Ryczkowska, EcoCar S.A.


Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.


Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia PolskaSzkolenie, w którym wzięłam udział, bardzo mi się podobało.
Polecam firmę edukey jak i trenera p. Barbarę

Bernadeta Grot, LeroyMerlin Polska Sp. z o.o.


Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.


Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo dobrym poziomie. Pani Barbara Rak jest osobą, która potrafi dobrze przekazać wiedzę i zachęcić do nauki. Dostępność materiałów, jak również przygotowanie sprzętu do szkolenia było wprost genialne.

Paulina Lewandowska, Oceanic SASzkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, wykładowca z ogromną wiedzą, z bardzo dobrym podejściem.

Piotr Gawrysiak, Qumak. S.A.Bardzo dobre szkolenie (zaawansowany poziom MS Excel). Wszyscy uczestnicy zgodnie docenili profesjonalne przygotowanie Trenerek i jasny konkretny przekaz. Szczerze polecam.

Rafał Ratajczyk, Bakalland S.A.


Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.


Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.


Dużo informacji popartych ciekawymi przykładami. Prowadzący kontroluje czy słuchacze przyswajają wiedzę. Oceniam szkolenie Excel średniozaawansowany bardzo pozytywnie.

Tomasz Wojciechowski, A+V Sp. z o.o.


  • Doświadczeni trenerzy
  • Konsultacje po szkoleniu
  • Dobry catering w cenie
  • Ocena z ankiet = 4,8 na 5
  • Szybkie komputery
  • Duża elastyczność

Egzaminy ECCC

Egzaminy ECCC dla klientów indywidualnych – Centrum egzaminacyjne w Łodzi i Poznaniu

  • Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy?
  • Technologie informatyczne nie są Twoją mocną stroną?
  • Zdobądź dodatkowe kwalifikacje! Zaskocz swojego pracodawcę!

Realizujemy egzaminy ECCC dla klientów indywidualnych. Zapraszamy do naszego Ośrodka Egzaminacyjnego w Łodzi i Poznaniu.

Co możemy Ci jeszcze zaproponować?

Prowadzimy szkolenia w przyjaznych warunkach – w nowoczesnych salach, na najnowszym sprzęcie z systemem operacyjnym Windows 10 oraz pakietem MS Office 2013 (na życzenie oferujemy starsze wersje za dopłatą). Dysponujemy również innymi specjalistycznymi programami komputerowymi, niezbędnymi do realizacji szkolenia.

Stawiamy tylko na profesjonalnych trenerów

Wykwalifikowana oraz empatyczna obsługa to przede wszystkim gwarantowane efekty dydaktyczne. Nasi wykwalifikowani egzaminatorzy ECCC rozumieją, że każdy kiedyś zaczynał kiedyś swoją przygodę z technologiami informatycznymi. Nie musisz się krępować – trafisz w dobre ręce.

Dlaczego egzaminy ECCC są tak ważne?

W dobie powszechnej komputeryzacji praktycznie każdej dziedziny naszego życia, umiejętności z zakresu obsługi komputera stały się czymś oczywistym. Funkcjonowanie poza jego środowiskiem bywa trudne, a niekiedy nawet niemożliwe. Zwiększ zatem swoje szanse na rynku pracy. Wzbogać swoje CV o dodatkowe, przydatne w pracy kwalifikacje. Wyprzedź konkurentów przy ubieganiu się o wymarzone stanowisko!

Więcej informacji nt. przeprowadzanych przez nas kursów z egzaminem ECCC.

Centrum Egzaminacyjne ECCC w EdukeyCentrum Egzaminacyjne ECCC w Edukey

Masz pilne pytanie?
Zadzwoń: (42) 630-80-99
Aybyśmy mogli przygotować dla Państwa ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza oraz podanie nazwy usługi. Dziękujemy :-)

Jaka usługa Cię interesuje?

Miasto

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Skąd wiesz o Edukey?

Treść zapytania

+  Przykładowi klienci:

Amcor Delfarma Bluerank PGF Indesit Pelion S.A. Polskapresse

+  Certyfikaty i organizacje:

Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Certyfikat IC3 Inicjatywa Firm Rodzinnych PIFS