Szkolenie, w którym wzięłam udział, bardzo mi się podobało.
Polecam firmę edukey jak i trenera p. Barbarę

Bernadeta Grot, LeroyMerlin Polska Sp. z o.o.


Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.


Dużo informacji popartych ciekawymi przykładami. Prowadzący kontroluje czy słuchacze przyswajają wiedzę. Oceniam szkolenie Excel średniozaawansowany bardzo pozytywnie.

Tomasz Wojciechowski, A+V Sp. z o.o.


Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.


Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia PolskaSzkolenie zgodne z planem, spójne. Wykładowca bardzo pomocny, dopasowywał tempo do całej grupy. (Na plus - wsparcie od trenera po szkoleniu).

Agnieszka Ryczkowska, EcoCar S.A.Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, wykładowca z ogromną wiedzą, z bardzo dobrym podejściem.

Piotr Gawrysiak, Qumak. S.A.


Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.


Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.Bardzo dobre szkolenie (zaawansowany poziom MS Excel). Wszyscy uczestnicy zgodnie docenili profesjonalne przygotowanie Trenerek i jasny konkretny przekaz. Szczerze polecam.

Rafał Ratajczyk, Bakalland S.A.


Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo dobrym poziomie. Pani Barbara Rak jest osobą, która potrafi dobrze przekazać wiedzę i zachęcić do nauki. Dostępność materiałów, jak również przygotowanie sprzętu do szkolenia było wprost genialne.

Paulina Lewandowska, Oceanic SA


Egzaminy ECCC dla projektów EFS - Ośrodek Egzaminacyjny

Egzaminy ECCC dla projektów EFS – Ośrodek Egzaminacyjny w Łodzi i Poznaniu

  • Realizujesz projekt EFS z egzaminami ECCC?
  • Szukasz tylko profesjonalnych rozwiązań?
  • A może chcesz zlecić realizację całego kursu?

Strzał w dziesiątkę!

Wykonujemy egzaminy ECCC dla projektów EFS. Nasz nowoczesny Ośrodek Egzaminacyjne znajdziesz w Łodzi i Poznaniu.

Nie uciekamy w półśrodki

Oferujemy szkolenia prowadzone w funkcjonalnych i odpowiednio wyposażonych salach, na nowoczesnym sprzęcie ze środowiskiem Windows 10 i pakietem MS Office 2013 (opcjonalnie inne wersje za dopłatą). Dysponujemy również specjalistycznymi programami komputerowymi.

Jeśli stawiać to tylko na profesjonalistów

Dla nas liczą się przede wszystkim efekty dydaktyczne. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi egzaminatorami ECCC – ekspertami swoim fachu.

Podwykonawstwo kursów ECCC

Chcesz uniknąć dodatkowych obowiązków? Zleć nam podwykonawstwo realizacji szkoleń przygotowujących do egzaminów ECCC. Zapewnimy Ci nie tylko nowoczesne sale komputerowe i nowoczesny sprzęt.

Dlaczego egzaminy ECCC są tak istotne?

Szkolenia zakończone certyfikatem ECCC podnoszą kwalifikacje pracowników z zakresu technologii informatycznych. Nie od dziś wiadomo, że efektywność personelu to klucz do sukcesu firmy.

Więcej informacji nt. przeprowadzanych przez nas kursów z egzaminem ECCC

Centrum Egzaminacyjne ECCC w EdukeyCentrum Egzaminacyjne ECCC w Edukey

Masz pilne pytanie?
Zadzwoń: (42) 630-80-99
Aybyśmy mogli przygotować dla Państwa ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza oraz podanie nazwy usługi. Dziękujemy :-)

Jaka usługa Cię interesuje?

Miasto

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Skąd wiesz o Edukey?

Treść zapytania

+  Przykładowi klienci:

Amcor Delfarma Bluerank PGF Indesit Pelion S.A. Polskapresse

+  Certyfikaty i organizacje:

Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Certyfikat IC3 Inicjatywa Firm Rodzinnych PIFS