Firma Edukey jest godna polecenia. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie z ogromną wiedzą i wysokimi umiejętnościami przekazywania wiedzy przez trenera. Uczestnicy szkolenia ocenili je bardzo wysoko i uznali, że szkolenie przyniesie wymierne korzyści i i ułatwi pracę.

Teresa Wesołowska, MZK Piła Sp. z o.o.

Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Szkolenie idealnie pasuje dla osób pracujących z dużą ilością danych oraz wieloma excelami. Po szkoleniu obróbka danych oraz raportowanie to przyjemność.

Łukasz Redkiewicz, HANDEN Sp. z o.o.

Seminarium spotkało się z dużym zadowoleniem ze strony osób biorących udział w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym. Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Edukey, jako doskonałego partnera w zakresie prowadzenia szkoleń.

Kamila Olszewska, Beauty Forum

Pracownicy firmy Edukey dołożyli należytej starrannosci aby szkolenie zostało przeprowadzone fachowo, rzeczowo i rzetelnie. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Edukey jako solidnego partnera w zakresie szkoleń i doradztwa.

Marek Zawadzki, Agrosak S.A.

Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, ciekawy i dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Uczestnicy zdobyli wiedzę pozwalającą samodzielnie przygotować i zrealizować plan promocji w serwisie społecznościowym.

Product manager, Cintamani Poland

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia, wysoki stopień profesjonalizmu, indywidualne podejście do uczestników oraz szeroki zakres wiedzy trenera zasługują na najwyższe uznanie. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Edukey jako profesjonalną firmę szkoleniową.

Marta Wójcicka, Hotel Focus

Firma Edukey jest firmą godną polecenia. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Trener przerobił cały zaplanowany materiał a pozostały czas przeznaczył na omówienie zagadnień, które najbardziej interesowały uczestników szkolenia.

Małgorzata Bądzyńska, Amcor Tobacco Packing Polska Sp. z o.o.

Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.

Szkolenie składało się z szeregu praktycznych ćwiczeń, które cechowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz aktywizującą formą. (...) Uczestnicy odbierają je jako przynoszące wymierne korzyści (...). Rzetelne i ciekawe materiały oraz profesjonalizm prowadzącego zasługują na wysoką ocenę.

Artur Augustyn, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia Polska

Firma Edukey zapewniła wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę szkoleniową oraz materiały szkoleniowe. Trenerzy przekazywali wiedzę w zrozumiałym i dostępnym dla wszystkich języku. Doceniamy zwłaszcza fakt elastyczności firmy i dostosowanie szkoleń do naszych potrzeb (...)

Jadwiga Hałaczkiewicz, Pelion S.A. (Apteki DOZ)
 • Doświadczeni trenerzy
 • Konsultacje po szkoleniu
 • Dobry catering w cenie
 • Ocena z ankiet = 4,8 na 5
 • Szybkie komputery
 • Duża elastyczność

Praca: Specjalista ds. projektów EFS z ambicjami na głównego księgowego.

Edukey to dynamicznie rozwijająca się (80% wzrostu r/r) firma szkoleniowa specjalizująca się w realizacji kursów komputerowych.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie, automatyzację pracy (HR automation), systemy IT wspomagające organizację szkoleń i obsługę klienta. Nasze doświadczenie oraz profesjonalizm doceniło wiele firm i instytucji. Od 2010 roku pracowaliśmy między innymi dla Indesit Sp. z o.o., Urząd Miasta Łodzi, BRE Bank S.A., DOZ S.A. Stanowimy zgrany, młody zespół, dbający o rozwój naszych klientów :)

 

 

W związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: 

Specjalista ds. projektów EFS z ambicjami na  głównego księgowego.

Projekty EFS powoli dobiegają końca. Czas się przebranżowić.

Oferujemy pracę z możliwością rozwoju od Specjalisty ds. rozliczeń projektów EFS do głównego księgowego / dyrektora finansów. Jeśli chcesz poszerzać kompetencje w zakresie księgowości, analiz finansowych oraz potrafisz rzetelnie pracować, zapraszamy do zespołu Edukey. Złóż aplikację i napisz, dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie :) 

Wymagania

 • Wyższe wykształcenie.
 • Minimum roczne doświadczenie w realizacji projektów Europejskiego Funduszu Społecznego.
 • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji oraz rozliczaniu projektów EFS (WBoP).        
 • Cele zawodowe i zainteresowania związane z księgowością i finansami.
 • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy, skrupulatność, dokładność, terminowość w działaniu.

Zakres obowiązków

 • Koordynacja realizacji projektu EFS.
 • Monitorowanie realizacji wskaźników i działania zaradcze.
 • Realizacja i kontrola założeń budżetu.
 • Prowadzenie dokumentacji projektowej (m.in. szkoleniowej i uczestnictwa).
 • Ustalanie harmonogramów szkoleń i egzaminów.
 • Nadzór nad obsługą i rekrutacją beneficjentów.
 • Przygotowywanie wniosku beneficjenta o płatność.
 • Rozliczanie do Instytucji Wdrażającej przekazanych transz.

Docelowe obowiązki poszerzane z czasem:

 • Kontrola i analiza finansów firmy, przygotowywanie Cash Flow.
 • Kontakt z zewnętrzną księgowością, przygotowywanie dokumentów księgowych.
 • Fakturowanie, robienie przelewów i kontrola płatności.
 • Kadry: rozliczanie urlopów i delegacji, przygotowywanie umów i rachunków.

Oferujemy

 • Zatrudnienie na umowę o pracę.
 • Możliwość podnoszenia kwalifikacji m.in. z zakresu księgowości.
 • Pracę w zgranym, młodym zespole, w siedzibie firmy - w centrum Łodzi.

 

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres kariera@edukey.pl. Osoba kontaktowa: Beata Matuszewska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz kolejnych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Masz szybkie pytanie?
Zadzwoń: (42) 630-80-99
Aybyśmy mogli przygotować dla Państwa ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza oraz podanie nazwy usługi. Dziękujemy :-)

Jaka usługa Cię interesuje?

Miasto

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Skąd wiesz o Edukey?

Treść zapytania

+  Nasi klienci:

Amcor Cormedia Bluerank Citimani PGF Focus Indesit KWH Delfarma Uniwersytet Łódzki Apteki Dbam o Zdrowie Polskapresse Urząd Miasta Łodzi Fundacja Dalkia

+  Nasi partnerzy:

PIFS Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Inicjatywa Firm Rodzinnych ECCC - Europejski Certyfkat Umiejętności Informatycznych - logo

+  Aktualności