Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, ciekawy i dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Uczestnicy zdobyli wiedzę pozwalającą samodzielnie przygotować i zrealizować plan promocji w serwisie społecznościowym.

Product manager, Cintamani Poland

Firma Edukey jest godna polecenia. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie z ogromną wiedzą i wysokimi umiejętnościami przekazywania wiedzy przez trenera. Uczestnicy szkolenia ocenili je bardzo wysoko i uznali, że szkolenie przyniesie wymierne korzyści i i ułatwi pracę.

Teresa Wesołowska, MZK Piła Sp. z o.o.

Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.

Firma Edukey zapewniła wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę szkoleniową oraz materiały szkoleniowe. Trenerzy przekazywali wiedzę w zrozumiałym i dostępnym dla wszystkich języku. Doceniamy zwłaszcza fakt elastyczności firmy i dostosowanie szkoleń do naszych potrzeb (...)

Jadwiga Hałaczkiewicz, Pelion S.A. (Apteki DOZ)

Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.

Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia Polska

Szkolenie składało się z szeregu praktycznych ćwiczeń, które cechowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz aktywizującą formą. (...) Uczestnicy odbierają je jako przynoszące wymierne korzyści (...). Rzetelne i ciekawe materiały oraz profesjonalizm prowadzącego zasługują na wysoką ocenę.

Artur Augustyn, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.

Szkolenie idealnie pasuje dla osób pracujących z dużą ilością danych oraz wieloma excelami. Po szkoleniu obróbka danych oraz raportowanie to przyjemność.

Łukasz Redkiewicz, HANDEN Sp. z o.o.

Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia, wysoki stopień profesjonalizmu, indywidualne podejście do uczestników oraz szeroki zakres wiedzy trenera zasługują na najwyższe uznanie. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Edukey jako profesjonalną firmę szkoleniową.

Marta Wójcicka, Hotel Focus

Firma Edukey jest firmą godną polecenia. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Trener przerobił cały zaplanowany materiał a pozostały czas przeznaczył na omówienie zagadnień, które najbardziej interesowały uczestników szkolenia.

Małgorzata Bądzyńska, Amcor Tobacco Packing Polska Sp. z o.o.

Pracownicy firmy Edukey dołożyli należytej starrannosci aby szkolenie zostało przeprowadzone fachowo, rzeczowo i rzetelnie. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Edukey jako solidnego partnera w zakresie szkoleń i doradztwa.

Marek Zawadzki, Agrosak S.A.

Seminarium spotkało się z dużym zadowoleniem ze strony osób biorących udział w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym. Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Edukey, jako doskonałego partnera w zakresie prowadzenia szkoleń.

Kamila Olszewska, Beauty Forum

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Praca: Programista PHP/MySQL + HTML/CSS + JS (Łódź)

Poszukujemy młodego wilka (lub wilczycy :) do pracy przy projektach HR Tech i Edu Tech w Łodzi.

 

Wymagania:

 • Minimum dobra znajomość PHP/MySQL + HTML/CSS + JS (mile widziane podstawy AJAX/jQuery, responsive design oraz Kohana, Symfony lub ZEND Framework).
 • Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu stron internetowych / aplikacji web.
 • Pasja, zaangażowanie, sumienność i komunikatywność.
 • Umiejętność korzystania z dokumentacji w języku angielskim.
 • Atutem będzie zainteresowanie i podstawowa wiedza o: SEO, Usability, Photoshop, SCRUM, Lean Startup, Customer Development.
 • Mile widziany(a) student(ka) III-V roku (elastyczne godziny pracy :)
 • Mile widziane pogodne nastawienie do życia ;)

Obowiązki:

 • Współtworzenie i rozwijanie systemów CMS, CRM, platformy eLearningowej i do testów wiedzy, ankiet. Learning Management System. Benchmark, BI i Big Data dla HR.
 • Rozwój CMS portalu internetowego: systemy płatności, systememy ogłoszeń, forum dyskusyjne itp.
 • Optymalizacja SEO stron firmy.
 • Opcja: Pisanie postów eksperckich na bloga i społeczności.
 • Opcja: Opieka techniczna nad komputerami szkoleniowymi i zarządzanie prostą siecią wewnętrzną.

Oferujemy:

 • Pracę w młodym zespole, w wesołej atmosferze :)
 • Możliwość prowadzenia innowacyjnych projektów w branży HR Tech i Edu Tech.
 • Stałe dokształcanie: zakup literatury branżowej, szkolenia Edukey i szkolenia u konkurencji ;)
 • Naukę zasad SEO, usability, testów A/B, Customer Development.
 • Pracę w centrum Łodzi, pn - pt, w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 (ilość godzin i czas elastycznie).
 • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość wpływu na kierunek rozwoju firmy.
 • Po okresie próbnym możliwa stała umowa na pełen etat lub elastyczne godziny pracy dla studentów. 
 • Wynagrodzenie zależnie od doświadczenia, 2000-4000 PLN netto.

Trochę o nas:

Edukey to młoda firma zajmująca się szkoleniami komputerowymi oraz systemami IT dla szkoleń i HR. Obecnie priorytetem firmy jest rozwój startupów HR Tech i Edu Tech z pogranicza Business Inteligence i Big Data. Cel główny to ekspansja zagraniczna i model SaaS.

Od 2010 roku przeszkoliliśmy około 6000 osób w całej Polsce. Nasi klienci to głównie duże firmy (m.in. Indesit, PGF/Pelion/DOZ, mBank, Amcor, ABB, PolskaPresse) i urzędy, ale także osoby indywidualne. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, systemy CRM do zarządzania obsługą klientów i sprzedażą, lead generation, marketing internetowy, inbound marketing, coldmailing, Design Thinking I Customer Development. Ostatnio wdrażamy w firmie także Lean i SCRUM.

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz portfolio (mogą być linki do serwisów lub screenshoty) na adres: kariera [małpa] edukey.pl (w tytule maila "Programista PHP").

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Wybaczcie :)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".

Masz szybkie pytanie?
Zadzwoń: (42) 630-80-99
Aybyśmy mogli przygotować dla Państwa ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza oraz podanie nazwy usługi. Dziękujemy :-)

Jaka usługa Cię interesuje?

Miasto

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Skąd wiesz o Edukey?

Treść zapytania

+  Nasi klienci:

Amcor Cormedia Bluerank Citimani PGF Focus Indesit KWH Delfarma Uniwersytet Łódzki Apteki Dbam o Zdrowie Polskapresse Urząd Miasta Łodzi Fundacja Dalkia

+  Nasi partnerzy:

PIFS Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Inicjatywa Firm Rodzinnych ECCC - Europejski Certyfkat Umiejętności Informatycznych - logo

+  Aktualności