Dużo informacji popartych ciekawymi przykładami. Prowadzący kontroluje czy słuchacze przyswajają wiedzę. Oceniam szkolenie Excel średniozaawansowany bardzo pozytywnie.

Tomasz Wojciechowski, A+V Sp. z o.o.


Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.Szkolenie, w którym wzięłam udział, bardzo mi się podobało.
Polecam firmę edukey jak i trenera p. Barbarę

Bernadeta Grot, LeroyMerlin Polska Sp. z o.o.


Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia PolskaSzkolenie zgodne z planem, spójne. Wykładowca bardzo pomocny, dopasowywał tempo do całej grupy. (Na plus - wsparcie od trenera po szkoleniu).

Agnieszka Ryczkowska, EcoCar S.A.


Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.


Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.


Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo dobrym poziomie. Pani Barbara Rak jest osobą, która potrafi dobrze przekazać wiedzę i zachęcić do nauki. Dostępność materiałów, jak również przygotowanie sprzętu do szkolenia było wprost genialne.

Paulina Lewandowska, Oceanic SABardzo dobre szkolenie (zaawansowany poziom MS Excel). Wszyscy uczestnicy zgodnie docenili profesjonalne przygotowanie Trenerek i jasny konkretny przekaz. Szczerze polecam.

Rafał Ratajczyk, Bakalland S.A.


Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, wykładowca z ogromną wiedzą, z bardzo dobrym podejściem.

Piotr Gawrysiak, Qumak. S.A.


 • Doświadczeni trenerzy
 • Konsultacje po szkoleniu
 • Dobry catering w cenie
 • Ocena z ankiet = 4,8 na 5
 • Szybkie komputery
 • Duża elastyczność

Misja, wizja i wartości Edukey

Dzięki innowacyjności pomagamy zdobywać wiedzę i umiejętności klientom na całym Świecie

Pracuj szybciej – działaj wydajniej

Przypomnij sobie z dzieciństwa osobę, która pokazywała Ci świat, człowieka, który zaszczepił w Tobie pasję. Czy potrafisz sobie przypomnieć jak snuł fascynujące historie? Przyjemność jaką sprawiało słuchanie jego opowieści? Ekscytujące godziny, mijające tak szybko oraz to uczucie oczekiwania na kolejne spotkanie...

W Edukey to nasi trenerzy zapewniają wyjątkową jakość szkoleń. Do współpracy wybieramy więc wyselekcjonowanych ekspertów, którzy przypomną Wam, jak wiele radości sprawia zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności.

W odpowiedzi na wyzwania nowej gospodarki oferujemy nowoczesne rozwiązania szkoleniowe. Uczymy zagadnień praktycznych dzięki wiedzy naszych doświadczonych trenerów. Poprzez uproszczone procedury i obsługę przez Internet dbamy o komfort i wygodę naszych kursantów.

Celem naszej firmy jest zwiększenie wydajności i jakości pracy naszych klientów.

Jesteśmy tak pewni naszej oferty, że dajemy Ci gwarancję zadowolenia.

 

Nasze wartości:

 • Stały rozwój - doskonalenie siebie i innych.
 • Innowacja - wykraczamy poza obecne schematy, szukamy nowych, własnych rozwiązań zarówno produktowych, jak i organizacyjnych. Porównujemy się z własnymi mozliwościami i wynikami.
 • Troska o dobro Klienta - prawidłowe rozpoznanie i efektywne zaspokojenie Państwa potrzeb.
 • Uczciwość - mówimy prawdę i stawiamy na wzajemnie zaufanie, które jest podstawą, satysfakcjonującej współpracy.
 • Odpowiedzialność - za dane słowo i podjęte zobowiązania.
 • Pogoda ducha i optymizm - uśmiechem i uprzejmością sprawiamy, że świat staje sie odrobinę lepszy.
 • Koleżeństwo - wspieramy się i pomagamy sobie nawzajem. Wymieniamy sie wiedzą i doświadczeniem w celu uzyskania synergii i lepszych wyników całej firmy.

 

O firmie szkoleniowej Edukey

Masz pilne pytanie?
Zadzwoń: (42) 630-80-99
Aybyśmy mogli przygotować dla Państwa ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza oraz podanie nazwy usługi. Dziękujemy :-)

Jaka usługa Cię interesuje?

Miasto

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Skąd wiesz o Edukey?

Treść zapytania

+  Przykładowi klienci:

Amcor Delfarma Bluerank PGF Indesit Pelion S.A. Polskapresse

+  Certyfikaty i organizacje:

Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Certyfikat IC3 Inicjatywa Firm Rodzinnych PIFS