Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.


Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia PolskaBardzo dobre szkolenie (zaawansowany poziom MS Excel). Wszyscy uczestnicy zgodnie docenili profesjonalne przygotowanie Trenerek i jasny konkretny przekaz. Szczerze polecam.

Rafał Ratajczyk, Bakalland S.A.


Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, wykładowca z ogromną wiedzą, z bardzo dobrym podejściem.

Piotr Gawrysiak, Qumak. S.A.


Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.Szkolenie, w którym wzięłam udział, bardzo mi się podobało.
Polecam firmę edukey jak i trenera p. Barbarę

Bernadeta Grot, LeroyMerlin Polska Sp. z o.o.


Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo dobrym poziomie. Pani Barbara Rak jest osobą, która potrafi dobrze przekazać wiedzę i zachęcić do nauki. Dostępność materiałów, jak również przygotowanie sprzętu do szkolenia było wprost genialne.

Paulina Lewandowska, Oceanic SA


Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.Szkolenie zgodne z planem, spójne. Wykładowca bardzo pomocny, dopasowywał tempo do całej grupy. (Na plus - wsparcie od trenera po szkoleniu).

Agnieszka Ryczkowska, EcoCar S.A.


  • Doświadczeni trenerzy
  • Konsultacje po szkoleniu
  • Dobry catering w cenie
  • Ocena z ankiet = 4,8 na 5
  • Szybkie komputery
  • Duża elastyczność

Kontakt

Edukey Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 3/5, bud. 14,
lokal nr 4, parter.

90-562 Łódź

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt.: 9:00 - 17:00

tel. (42) 630-80-99
fax. (42) 298-06-97
email: kontakt@edukey.pl
Formularz kontaktowy

Dział funduszy UE:
efs@edukey.pl


Uwaga: Biuro i zespół Edukey znajdują się obecnie pod innym adresem. Obecnie na ulicy Łąkowej znajduje się tylko sala szkoleniowa (dane rejestrowe pozostały bez zmian). Za utrudnienia przepraszamy. W przypadku chęci spotkania osobistego, bardzo prosimy o wcześniejsze umówienie się :)

Bezpłatne Parkingi:
Przy ul. Łąkowej, Struga i Żeligowskiego miejsca parkingowe są bezpłatne i dość łatwo dostępne. Duży parking po przeciwnej stronie ulicy (wjazd od Struga przy Strzelców Kaniowskich) lub na placu przy Łąkowej 6.
Na terenie posesji przed 17:00 trudno znaleźć wolne miejsce parkingowe (prawie wszystkie są zarezerwowane).


Dane rejestrowe firmy:

Edukey Sp. z o.o. 
ul.Łąkowa 3/5, lokal 4, 90-562 Łódź
NIP: 728-276-73-99, REGON: 101026257
KRS: 0000577956, Sąd Rejonowy Łódź Śródmieście
Kapitał zakładowy: 40 000zł

Numery kont bankowych:

  • ING Bank Śląski S.A., 24 1050 1461 1000 0090 9559 3464
  • mBank (BRE S.A. WBE/Łódź), 56 1140 2004 0000 3802 7223 8290
Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez WUP w Łodzi pod numerem ewidencyjnym: 2.10/00021/2011
Masz pilne pytanie?
Zadzwoń: (42) 630-80-99
Aybyśmy mogli przygotować dla Państwa ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza oraz podanie nazwy usługi. Dziękujemy :-)
Formularz kontaktowy

Jaka usługa Cię interesuje?

Miasto

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Skąd wiesz o Edukey?

Treść wiadomości

+  Nasi klienci:

Amcor Cormedia Bluerank Citimani PGF Focus Indesit KWH Delfarma Uniwersytet Łódzki Pelion S.A. Polskapresse Urząd Miasta Łodzi Fundacja Dalkia

+  Certyfikaty i organizacje:

Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Certyfikat IC3 Inicjatywa Firm Rodzinnych PIFS

+  Aktualności