Bardzo dobre szkolenie (zaawansowany poziom MS Excel). Wszyscy uczestnicy zgodnie docenili profesjonalne przygotowanie Trenerek i jasny konkretny przekaz. Szczerze polecam.

Rafał Ratajczyk, Bakalland S.A.Szkolenie zgodne z planem, spójne. Wykładowca bardzo pomocny, dopasowywał tempo do całej grupy. (Na plus - wsparcie od trenera po szkoleniu).

Agnieszka Ryczkowska, EcoCar S.A.


Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.


Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia Polska


Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.


Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.Szkolenie, w którym wzięłam udział, bardzo mi się podobało.
Polecam firmę edukey jak i trenera p. Barbarę

Bernadeta Grot, LeroyMerlin Polska Sp. z o.o.Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, wykładowca z ogromną wiedzą, z bardzo dobrym podejściem.

Piotr Gawrysiak, Qumak. S.A.


Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.


Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo dobrym poziomie. Pani Barbara Rak jest osobą, która potrafi dobrze przekazać wiedzę i zachęcić do nauki. Dostępność materiałów, jak również przygotowanie sprzętu do szkolenia było wprost genialne.

Paulina Lewandowska, Oceanic SA


Dużo informacji popartych ciekawymi przykładami. Prowadzący kontroluje czy słuchacze przyswajają wiedzę. Oceniam szkolenie Excel średniozaawansowany bardzo pozytywnie.

Tomasz Wojciechowski, A+V Sp. z o.o.


Kontakt

Edukey Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 3/5, bud. 14,
lokal nr 4, parter.

90-562 Łódź

Biuro czynne w godzinach:
pn. - pt.: 9:00 - 17:00

tel. (42) 630-80-99
fax. (42) 298-06-97
email: kontakt@edukey.pl
Formularz kontaktowy

Dział funduszy UE:
efs@edukey.pl


Uwaga: Biuro i zespół Edukey znajdują się obecnie pod innym adresem. Obecnie na ulicy Łąkowej znajduje się tylko sala szkoleniowa (dane rejestrowe pozostały bez zmian). Za utrudnienia przepraszamy. W przypadku chęci spotkania osobistego, bardzo prosimy o wcześniejsze umówienie się :)

Bezpłatne Parkingi:
Przy ul. Łąkowej, Struga i Żeligowskiego miejsca parkingowe są bezpłatne i dość łatwo dostępne. Duży parking po przeciwnej stronie ulicy (wjazd od Struga przy Strzelców Kaniowskich) lub na placu przy Łąkowej 6.
Na terenie posesji przed 17:00 trudno znaleźć wolne miejsce parkingowe (prawie wszystkie są zarezerwowane).


Dane rejestrowe firmy:

Edukey Sp. z o.o. 
ul.Łąkowa 3/5, lokal 4, 90-562 Łódź
NIP: 728-276-73-99, REGON: 101026257
KRS: 0000577956, Sąd Rejonowy Łódź Śródmieście
Kapitał zakładowy: 40 000zł

Numery kont bankowych:

  • ING Bank Śląski S.A., 24 1050 1461 1000 0090 9559 3464
  • mBank (BRE S.A. WBE/Łódź), 56 1140 2004 0000 3802 7223 8290
Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez WUP w Łodzi pod numerem ewidencyjnym: 2.10/00021/2011
Masz pilne pytanie?
Zadzwoń: (42) 630-80-99
Aybyśmy mogli przygotować dla Państwa ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza oraz podanie nazwy usługi. Dziękujemy :-)
Formularz kontaktowy

Jaka usługa Cię interesuje?

Miasto

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Skąd wiesz o Edukey?

Treść wiadomości

+  Przykładowi klienci:

Amcor Delfarma Bluerank PGF Indesit Pelion S.A. Polskapresse

+  Certyfikaty i organizacje:

Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Certyfikat IC3 Inicjatywa Firm Rodzinnych PIFS