Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.

Firma Edukey zapewniła wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę szkoleniową oraz materiały szkoleniowe. Trenerzy przekazywali wiedzę w zrozumiałym i dostępnym dla wszystkich języku. Doceniamy zwłaszcza fakt elastyczności firmy i dostosowanie szkoleń do naszych potrzeb (...)

Jadwiga Hałaczkiewicz, Pelion S.A. (Apteki DOZ)

Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia, wysoki stopień profesjonalizmu, indywidualne podejście do uczestników oraz szeroki zakres wiedzy trenera zasługują na najwyższe uznanie. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Edukey jako profesjonalną firmę szkoleniową.

Marta Wójcicka, Hotel Focus

Pracownicy firmy Edukey dołożyli należytej starrannosci aby szkolenie zostało przeprowadzone fachowo, rzeczowo i rzetelnie. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Edukey jako solidnego partnera w zakresie szkoleń i doradztwa.

Marek Zawadzki, Agrosak S.A.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Seminarium spotkało się z dużym zadowoleniem ze strony osób biorących udział w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym. Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Edukey, jako doskonałego partnera w zakresie prowadzenia szkoleń.

Kamila Olszewska, Beauty Forum

Firma Edukey jest firmą godną polecenia. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Trener przerobił cały zaplanowany materiał a pozostały czas przeznaczył na omówienie zagadnień, które najbardziej interesowały uczestników szkolenia.

Małgorzata Bądzyńska, Amcor Tobacco Packing Polska Sp. z o.o.

Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia Polska

Firma Edukey jest godna polecenia. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie z ogromną wiedzą i wysokimi umiejętnościami przekazywania wiedzy przez trenera. Uczestnicy szkolenia ocenili je bardzo wysoko i uznali, że szkolenie przyniesie wymierne korzyści i i ułatwi pracę.

Teresa Wesołowska, MZK Piła Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Szkolenie idealnie pasuje dla osób pracujących z dużą ilością danych oraz wieloma excelami. Po szkoleniu obróbka danych oraz raportowanie to przyjemność.

Łukasz Redkiewicz, HANDEN Sp. z o.o.

Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.

Szkolenie składało się z szeregu praktycznych ćwiczeń, które cechowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz aktywizującą formą. (...) Uczestnicy odbierają je jako przynoszące wymierne korzyści (...). Rzetelne i ciekawe materiały oraz profesjonalizm prowadzącego zasługują na wysoką ocenę.

Artur Augustyn, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, ciekawy i dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Uczestnicy zdobyli wiedzę pozwalającą samodzielnie przygotować i zrealizować plan promocji w serwisie społecznościowym.

Product manager, Cintamani Poland

Pełna oferta szkoleń i kursów

Nazwa i opis szkolenia Zobacz terminy

MS Excel - obsługa programu od podstaw

Podnieś swoje kwalifikacje - dzięki znajomości MS Excel

W dzisiejszych czasach obsługa programu MS Excel jest konieczną umiejętnością dla wszystkich pracowników biurowych. Zapraszamy na szkolenie MS Excel - obsluga programu od podstaw, które zwiększy...

Zobacz terminy

HTML i CSS - podstawy tworzenia stron WWW

Zapraszamy na Kurs HTML + CSS: tworzenie stron www krok po kroku. Szkolenie obejmuje podstawy html i css, takie jak omówienie struktury języka html, tworzenie odnośników, wstawianie  i edycję obrazów, tabele i ramki, a także kaskadowe  arkusze...

Zobacz terminy

Bezpłatne Kursy Komputerowe z certyfikatem - Warszawa

Chcesz zdobyć mocny punkt w CV?
Masz dość proszenia innych o pomoc z komputerem?

Nasz bezpłatny kurs komputerowy w Warszawie może Ci pomóc. Składa się on z 5 bloków tematycznych, trwających łącznie 120 godzin, w...

Zobacz terminy

Darmowy kurs Języka Angielskiego z certyfikatem Cambridge Bulats

Chcesz podnieść swój poziom znajomości języka angielskiego?

Nasz partner, firma British Center, jest ośrodkiem egzaminacyjnym autoryzowanym przez CAMBRIDGE, dzięki któremu wiele podobnych do Ciebie osób, mogło uzyskać lepszą pracę...

Zobacz terminy

MS Excel - poziom średniozaawansowany

Pracuj szybciej i wydajniej - dzięki znajomości MS Excel 

Zapraszamy na szkolenie zwiększające efektywność pracy w programie MS Excel w wersjach 2010-2016/365. Znając dobrze obsługę arkuszy kalkulacyjnych pracujesz szybciej i efektywniej,...

Zobacz terminy

JavaScript i Ajax szkolenie od podstaw

Zapraszamy na szkolenie z zakresu podstaw Javascript i Ajax, które przeznaczone jest dla osób zajmujących się programowaniem i tworzeniem stron WWW chcących poszerzyć wiedzę na temat możliwości jakie daje Javascript i Ajax.

Forma szkolenia: wartsztaty...

Zobacz terminy

HTML5, CSS3 i JavaScript - poziom średniozaawansowany

Zapraszamy na kurs HTML5, CSS3 i języka JavaScript stworzony dla osób chcących poszerzyć podstawową wiedzę z zakresu tworzenia i projektowania stron WWW.

Forma zajęć: warsztaty praktyczne z wykorzystaniem projektora i komputerów

Grupa...

Zobacz terminy

MS Excel - poziom zaawansowany

Bądź profesjonalistą w każdym calu - dzięki zaawansowanej znajomości MS Excel

Zapraszamy na szkolenie, podczas którego dowiesz się jak w pełni wykorzystać wszystkie możliwości programu MS Excel 2010-2016/365 w pracy administracyjno - biurowej. Dzięki...

Zobacz terminy

MS Excel - poziom zaawansowany + podstawy VBA

Bądź profesjonalistą w każdym calu - dzięki zaawansowanej znajomości MS Excel

Zapraszamy na szkolenie, podczas którego dowiesz się jak w pełni wykorzystać wszystkie możliwości MS Excel 2010-2016/365 w pracy administracyjno - biurowej, a także tworzyć proste...

Zobacz terminy

PHP i MySQL od podstaw

Zapraszamy na kurs PHP i MySQL osoby zainteresowanie poszerzeniem wiedzy z zakresu tworzenia stron internetowych oraz chcące nauczyć się podstaw języka PHP a także wykorzystania serwera bazodanowego MySQL.

Forma zajęć: warsztaty praktyczne z wykorzytaniem komputerów...

Zobacz terminy

MS Excel: Business intelligence - zaawansowana analiza danych

Zapraszamy na Kurs Excel: Business Intelligence - Solver, PowerPivot, Inquire, PowerView. Szkolenie obejmuje omówienie zaawansowanych funkcji programu Excel, takich jak tabele przestawne, zaawansowana analiza danych oraz zastosowanie...

Zobacz terminy

MS Excel - raporty i analiza danych: finansowa, biznesowa, statystyczna

Korzyści: Excel pomaga analizować informacje w celu podejmowania bardziej świadomych decyzji. Znacznie przyspiesza pracę dzięki możliwości automatyzacji wielu procesów. Pozwala na szybkie udostępnianie i prezentowanie efektów pracy za pomocą atrakcyjnych wizualnie...

Zobacz terminy

MS Excel dla analityków - zaawansowane analizy danych z MS SQL

Zapraszamy na Kurs MS Excel dla zaawansowanych analityków, obejmujący zapoznanie uczestników z językiem SQL, omówienie sposobów raportowania i importowania danych z MS SQL 2008 do MS Excel 2010 z użyciem dodatku PowerPivot i kostki OLAP, automatyzacji...

Zobacz terminy

MS Excel dla finansistów - efektywna analiza finansowa

Zapraszamy na Kurs Excel dla finansistów: efektywna analiza finansowa - Solver,  Analiza wskaźnikowa, Analysis ToolPak, prognozowanie. Szkolenie obejmuje omówienie funkcji finansowych programu Excel, złożonych formuł oraz analizę danych....

Zobacz terminy

MS Word - obsługa programu od podstaw

Poruszane zagadnienia są uniwersalne dla stanowisk pracy, na których wykorzystywany jest komputer. Dzięki ich opanowaniu uczestnik szkolenia będzie efektywnie wykorzystywał możliwości, jakie niesie za sobą program MS Word w wersjach 2010, 2013, 2016 lub 365.

Zobacz terminy

MS Word - poziom zaawansowany

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które posługują się komputerem i korzystały z programu MS Word w niewielkim zakresie, które chcą poznać jego zaawansowane możliwości i nauczyć się aktywnie wykorzystywać go w pracy.

Poruszane zagadnienia są uniwersalne dla...

Zobacz terminy

Programowanie w VBA (Visual Basic for Applications) dla Excela - podstawy

Zastanawiasz się czy istnieje sposób na wykorzystanie ukrytych funkcji Excela oraz dostosowanie tych znanych do wymagań stawianych przez konkretne zadanie? Z nami go poznasz, tym sposobem jest Visual Basic for Applications (VBA).

Visual Basic for...

Zobacz terminy

Programowanie w VBA (Visual Basic for Applications) dla Excela - średnio zaawansowany

Forma szkolenia: warsztaty przy komputerze, ćwiczenia praktyczne poprzedzone teoretycznym wstępem wykładowcy. Każdy uczestnik ma do dyspozycji samodzielne stanowisko komputerowe oraz może zadawać pytania trenerowi. Możliwość omówienia konkretnych praktycznych...

Zobacz terminy

Programowanie w VBA (Visual Basic for Applications) dla Excela - zaawansowany

Zapraszamy na szkolenie, które pozwala poszerzyć i usystematyzować znajomość języka i środowiska VBA oraz poznać techniki optymalizacji. Niewielu użytkowników Excela jest tak naprawdę świadomych jego możliwości. Uniwersalny charakter prezentowanych zagadnień pozwala pokazać...

Zobacz terminy

MS Access - obsługa programu od podstaw

Zapraszamy na szkolenie przygotowujące do obsługi programu Microsoft Access 2007/10 w pracy biurowej od podstaw. MS Access 2007/10 to program zarządzania bazą danych. Dzięki niemu pracownicy zajmujący się przetwarzaniem informacji mogą z łatwością uzyskiwać dostęp do danych, w...

Zobacz terminy

MS Access - poziom średniozaawansowany

Zapraszamy na szkolenie przygotowujące do obsługi programu Microsoft Access 2007/10 w pracy biurowej na poziomie średniozaawansowanym. MS Access 2007 to program zarządzania bazą danych. Dzięki niemu pracownicy zajmujący się przetwarzaniem informacji mogą z łatwością uzyskiwać...

Zobacz terminy

MS Access - poziom zaawansowany

Dzięki umiejętności obsługi programu Microsoft Access 2007 pracownicy zajmujący się przetwarzaniem informacji mogą z łatwością uzyskiwać dostęp do danych, w prosty sposób tworzyć czytelne raporty oraz bezpiecznie udostępniać dane w środowisku sieci Web.

Adresaci:...

Zobacz terminy

MS Outlook - konfiguracja poczty, kontakty i zarządzanie czasem

Szkolenie w formie praktycznych warsztatów pokazuje, że Microsoft Outlook to nie tylko program pocztowy. Oprócz podstaw obsługi, tworzenia stopki czy papeterii, dowiesz się jak wykorzystać go do zarządzania kontaktami (książka adresowa), zadaniami i swoim czasem...
Zobacz terminy

MS Outlook - Zarządzanie czasem i zadaniami

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób, które chcą wykonywać swoje zadania skuteczniej i efektywniej oraz pragną skupiać się na rzeczach o największej wartości. Szkolenie skierowane jest do pracowników korzystających z aplikacji MS Outlook.

...
Zobacz terminy

MS Outlook dla Biznesu z Exchange

Szkolenie przeznaczone jest dla użytkowników aplikacji MS Outlook, którzy wykorzystują Exchange'a oraz pracę grupową w Outlooku. Szkolenie to jest przygotowane specjalnie dla osób, które chcą wykonywać swoje zadania skuteczniej i efektywniej oraz pragną skupiać się na...

Zobacz terminy

Pisanie zapytań Transact-SQL w MS SQL Server 2012

Szkolenie ma za zadanie przekazanie jego słuchaczom zaawansowanej wiedzy i umiejętności posługiwania się językiem Transact-SQL w procesie wyszukiwania oraz modyfikowania danych w relacyjnej bazie danych MS SQL Server.

Zobacz terminy

SQL Server 2014 - początek pracy z T-SQL

Zapraszamy na szkolenie z zakresu SQL Server 2014 oparte na autorskim programie szkoleniowym wszystkich zainteresowanych nabyciem wiedzy z najnowszej wersji SQL Server.

Forma zajęć: Warsztaty komputerowe

 

Zobacz terminy

Skuteczne techniki sprzedaży dla handlowców

Zawsze coś sprzedajemy. Bez znaczenia gdzie i kiedy. Ważne jak!

Ale jest jeszcze coś…

Sekret najlepszych handlowców tkwi właśnie w tej subtelnej różnicy. Bo jak to się dzieje, że są ludzie,...

Zobacz terminy

MS PowerPoint - prezentacje multimedialne dla biznesu

Adresaci szkolenia: osoby z różnych działów organizacji, które muszą czasem przedstawić różnego rodzaju informacje w ciekawy i zrozumiały sposób. Zarówno osoby prezentujące raporty i wyniki przed zarządem, chcące przedstawić w kreatywny...

Zobacz terminy

Programowanie Transact-SQL w MS SQL Server 2012

Szkolenia ma za zadaniem przekazanie jego słuchaczom zaawansowanej wiedzy i umiejętności posługiwania się proceduralnymi elementami języka Transact-SQL w środowisku MS SQL Server. Dzięki tej wiedzy kursant nabędzie umiejętność tworzenia obiektów umożliwiających obróbkę i...

Zobacz terminy

MS PowerPoint - poziom średniozaawansowany

Zapraszamy na szkolenie z programu MS PowerPoint na poziomie średnio zaawansowanym.

Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów praktycznych, dzięki czemu uzyskaną na szkoleniach wiedzę od razu wdrażamy w praktyczne ćwiczenia na...

Zobacz terminy

Język Transact-SQL 2012 poziom podstawowy

Celem szkolenia jest przekazanie jego uczestnikom wiedzy z zakresu relacyjnych baz danych oraz umiejętności samodzielnej pracy z MS SQL Server. Dzięki laboratoriom kursant przejdzie etapy projektowania relacyjnej bazy danych i będzie umiał efektywnie korzystać z niej w prowadzonym biznesie.

Zobacz terminy

MS PowerPoint - obsługa programu od podstaw

Zaprszamy na szkolenie MS PowerPoint - obsługa program od podstaw. Na szkoleniu zdobędą Państwo umiejętności w zakresie tworzenia prezentacji, korzystania ze schematów kolorów, motywów i szablonów, wstawianie tabel, obrazków, klipartów,...

Zobacz terminy

MS PowerPoint - poziom zaawansowany

Zapraszamy na szkolenie z programu MS PowerPoint na poziomie zaawansowanym.

Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów praktycznych, dzięki czemu uzyskaną na szkoleniach wiedzę od razu wdrażamy w praktyczne ćwiczenia na przykładach,...

Zobacz terminy

Język Transact-SQL 2012 poziom zaawansowany

Celem szkolenia jest uzupełnienie wiedzy i umiejętności kursantów do poziomu pozwalającego wynieść ich dotychczasowe zapytania Transact-SQL na szczyt ich możliwości.

Zobacz terminy

MS SharePoint - praktyczne podejście

Zapraszamy na Szkolenie SharePoint  – praktyczne podejście. Szkolenia komputerowe z tej dziedziny obejmują m.in. wprowadzenie do witryn SharePoint, listy, biblioteki, kanały RSS, klasyfikacje, Web Applications, SharePoint Designer oraz wiele innych możliwości jakie...

Zobacz terminy

MS Project w zarządzaniu projektami

Zapraszamy na szkolenie z zakresu zarządzania projektami z wykorzystaniem programu Microsoft Project 2010.

Zajęcia realizowane są w formie warsztatów praktycznych i nakierowane na zdobywanie praktycznej wiedzy, każdy uczestnik szkolenia posiada do dyspozycji sprzęt...

Zobacz terminy

Zarządzanie czasem, zadaniami i organizacja pracy

Czy chcesz:

 • zwiększyć efektywność swoich działań?
 • usprawnić swoją pracę i osiągać lepsze efekty?
Zobacz terminy

Podstawy obsługi komputera z Internetem

Nie bądź w tyle - naucz się korzystać z komputera i Internetu!

Czy chcesz korzystać samodzielnie z komputera i mieć dostęp do największej bazy informacji, ofert, usług i możliwości jaką jest sieć Internet? Czy chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy - umiejętność obsługi komputera to...

Zobacz terminy

Facebook - reklama i promocja w społecznościach

Zastanawiasz się jak wykorzystać potencjał Facebooka do promocji swojej firmy/instytucji, jak stworzyć Fanpage, jak angażować internautów, jak stworzyć kampanię reklamową? Zapraszamy na szkolenie dzięki któremu dowiesz się jak dotrzeć do 10 milionów polskich...

Zobacz terminy

Social media i ePR - promocja firm i instytucji w Internecie

Zastanawiasz się jak Facebook, mikroblogi, blogi, fora internetowe mogą pomóc Twojej dzialalności? Zapraszamy na szkolenie dzięki któremu dowiesz się jak można wykorzystać media społecznościowe do promocji Twoich przedsięwzięć!

MAŁE...

Zobacz terminy

SEO Copywriting i SEO PR

Jak pisać w Internecie, by zdobyć pierwsze strony w Google


Tworzysz teksty, wymyślasz  kreatywne nagłówki, bawisz się słowem i… nic się nie dzieje? Najpierw musisz dotrzeć z tekstem do czytelnika. Uwodzenie go treścią to dopiero drugi etap.

Zobacz terminy

Praktyczny warsztat storytellingu - jak napisać opowieść o marce

Praktyczny warsztat storytellingu - jak napisać opowieść o marce

Moja przygoda ze storytellingiem zaczęła się dobrych parę lat temu na szkoleniu z copywritingu. Prowadzący psycholog uczył nas, jak skutecznie wykorzystać dorobek psychologii ewolucyjnej w marketingu. Po...

Zobacz terminy

Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google (SEO) - od podstaw

Codziennie tysiące osób szukają Twoich usług i produktów w Google.

Wiesz jak do nich dotrzeć? NIE? Poznaj SEO!

Promocja w wyszukiwarkach jest jedną z najbardziej...

Zobacz terminy

Sieci komputerowe Windows od podstaw

Zapraszamy na szkolenie z zakresu podstaw administrowania sieciami komputerowymi w środowisku Windows, które skierowane jest w głównej mierze do początkujących administratorów sieci posiadających podstawy teoretyczne i praktyczne w obsłudze systemu Windows.

...
Zobacz terminy

Reklama w Google AdWords - linki sponsorowane od podstaw

Promocja w wyszukiwarkach jest jedną z najbardziej skutecznych dzięki odwróceniu tradycyjnego procesu komunikacji. Teraz to klient sam szuka Twoich usług ? pomóż mu je odnaleźć. Poznaj narzędzia dzięki którym zaistniejesz w wyszukiwarce Google oraz metody...

Zobacz terminy

Wynajem sali komputerowej

wynajem sali szkoleniowej

Zobacz terminy

ePR, czyli jak wypromować urząd w sieci

Szkolenie skierowane do osób odpowiedzialnych za informowanie o działalności urzędów, promocji ich dokonań oraz opiekujących się stronami BIP.
Zobacz terminy

Prawo zamówień publicznych dla Zamawiających od A do Z

Szkolenie prowadzone jest przez trenera specjalizującego się w prawie zamówień publicznych w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych, akty wykonawcze, orzecznictwo zespołów arbitrów i sądów powszechnych, opinie prawne Urzędu Zamówień Publicznych oraz...

Zobacz terminy

Nowelizacja ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem zamówień publicznych i kontroli zarządczej

Adresaci:
Szkolenie skierowane jest do kierowników, skarbników, sekretarzy, głównych księgowych oraz pracowników  odpowiedzialnych za funkcjonowanie procedur kontroli zarządcze w  jednostkach sektora finansów publicznych (m.in....

Zobacz terminy

Radzenie sobie ze stresem na stanowisku pracy

  • Masz dość ciągłego pośpiechu?
  • Zdarza Ci się reagować gniewem, a potem tego żałować?
  • Nie radzisz sobie z liczbą obowiązków i wymagań?

Jeśli tak, to jest szkolenie...

Zobacz terminy

Adobe Photoshop - obsługa programu od podstaw

Szkolenie obejmuje:

 • poznanie podstaw grafiki komputerowej
 • podstawy obsługi programu
 • poznanie i konfiguracja najczęściej używanych narzędzi oraz filtrów przydatnych podczas obróbki, a także montażu zdjęć i grafiki
...
Zobacz terminy

Sposoby radzenia sobie ze stresem w życiu zawodowym i osobistym

Celem szkolenia jest nabycie konkretnych umiejętności z zakresu:
 • zapobiegania wystąpieniu stresu
 • kontrolowania "godziny 0" - kiedy pojawia się stres
 • rozpoznawania objawów stresu
 • radzenia sobie w sytuacji, kiedy stres wystąpił
 • ...
Zobacz terminy

Podstawy komputera, Internetu i aplikacji biurowych

Zapraszamy na szkolenie przygotowujące do efektywnego wykorzystywania komputera i Internetu oraz aplikacji biurowych Word i Excel 2010/13 w codziennej pracy.

Współpracujemy z urzędami pracy i instytucjami rynku pracy w zakresie szkoleń indywidualnych, dzięki czemu osoby bezrobotne...

Zobacz terminy

Prawo zamówień publicznych dla Wykonawców

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy pozwalającej Wykonawcy złożyć ofertę bez błędów, które mogą skutkować odrzuceniem oferty bądź wykluczeniem Wykonawcy, możliwościami wpływu na kształt warunków zamówienia, odnajdowaniem błędów w ofertach...

Zobacz terminy

Najczęściej popełniane błędy w stosowaniu ustawy PZP

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu tworzenia specyfikacji istotnych warunków zamówienia po nowelizacji, w szczególności w zakresie warunków udziału w postępowaniu, opisu sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków...

Zobacz terminy

Kurs Adobe Flash CS5 - podstawy, animacje, bannery

Adresaci szkolenia: graficy, projektanci stron www, osoby tworzące prezentacje multimedialne, oraz osoby chcące nauczyć się od podstaw tworzenia animacji Flash.

Cel szkolenia: nabycie umiejętności samodzielnego tworzenia animacji Flash z prostymi...

Zobacz terminy

ECDL Core - kurs komputerowy z certyfikatem

UWAGA: rekrutacja do projektu ECDL Core jest już zakończona.
Projekt skończył się w 2015 roku, a ECDL Core został wycofany i zastąpiony certyfikatem ECDL Standard i ECDL Profile...

Zobacz terminy

Marketing turystyczny oraz promocja miejsc i regionów

Adresaci szkolenia: Kurs przeznaczony dla osób zatrudnionych na stanowiskach
związanych z kształtowaniem wizerunku i promocją oraz na stanowiskach kierowniczych decydujących o strategii marketingowej regionu, miasta lub gminy.


Cel...

Zobacz terminy

Kontrola zarządcza w jednostce sektora finansów publicznych

Cel szkolenia:

Zapoznanie uczestników z zagadnieniami kontroli zarządczej i ich praktycznym zastosowaniem. Uczestnicy uzyskają wiedzę jak krok po kroku wdrożyć system kontroli zarządczej we własnych jednostkach oraz jak sporządzić odpowiednią dokumentację. W trakcie...

Zobacz terminy

ECDL Start - kurs komputerowy z certyfikatem

UWAGA: rekrutacja do projektu ECDL Start jest już zakończona.
Projekt skończył się w 2015 roku, a standard ECDL Start został wycofany i zastąpiony standardem ECDL Base i Profile...

Zobacz terminy

Efektywność energetyczna w przedsiębiorstwie

Zapraszamy na szkolenie z zakresu Efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie.

 • Chcesz zmniejszyć koszty funkcjonowania firmy?
 • Nie wiesz jakie są obowiązki prawne firm w zakresie wykorzystania energii?
 • Interesuje Cię...
Zobacz terminy

Narzędzia Google w Firmie: Gmail, Kalendarz, Dysk i inne

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób, które chcą wykonywać swoje zadania skuteczniej i efektywniej. Szkolenie skierowane jest do osób ceniących sprawną współpracę w zespołach i z klientami.

Korzyści:
Po szkoleniu uczestnicy:

...
Zobacz terminy

Marketing internetowy od podstaw - promocja firmy w internecie

Forma szkolenia:  

Systematyczny wykład ukazujący proces przygotowywania strategii komunikacji w internecie połączony z ćwiczeniami i warsztatem dla uczestników które uczą korzystania z najważniejszych narzędzie od Google i...
Zobacz terminy

Kurs Grafiki Komputerowej: Photoshop, Illustrator, Premiere

Chcesz zostać grafikiem komputerowym?

Masz talenty artystyczne, ale brakuje Ci znajomości programów?

Zapraszamy na przekrojowy kurs projektowania graficznego od podstaw, przygotowujący do samodzielnej pracy w programach Adobe Photoshop,...

Zobacz terminy

Projekty graficzne w druku offsetowym - przygotowanie i druk

Szkolenie uczące jak przygotować projekty graficzne (zarówno wektorowe jak i rastrowe) do druku.

Zobacz terminy

Realizacja projektu graficznego w druku offsetowym

Zapraszamy na szkolenie doskonalące umiętności z zakresu tworzenia projektów graficznych z przeznaczeniem do wykorzystania w druku offsetowym.

Zobacz terminy

MS Office 365 - praktyczne podejście

Zapraszamy na Kurs Office 365 – praktyczne podejście. Kurs komputerowy obejmuje wprowadzenie do pakietu MS Office 365, omówienie Office Web Apps, szczegółowe zapoznanie z interfejsem i funkcjami Outlook 365 oraz SharePoint Online,  a także...

Zobacz terminy

Podstawy arkusza kalkulacyjnego MS Excel dla osób 50+ i seniorów

Zapraszamy na szkolenie dedykowane dla osób w wieku zbliżonym do Twojego, które pozwoli Ci efektywnie i wydajnie pracować w programie MS Excel i zwiększy Twoją atrakcyjność na rynku pracy. Znając dobrze obsługę arkuszy kalkulacyjnych pracujesz szybciej i efektywniej, sprawnie radząc...

Zobacz terminy

Podstawy programowania i tworzenia stron WWW

Zapraszamy na Kurs Podstawy Programowania i tworzenia stron WWW. Szkolenie obejmuje podstawy xml i css, takie jak omówienie struktury języka html, tworzenie odnośników, wstawianie  i edycję obrazów, tabele i ramki, a także kaskadowe  arkusze...

Zobacz terminy

ECDL Core - kurs komputerowy z certyfikatem 50+

UWAGA: rekrutacja do projektu ECDL Core 50+ jest już zakończona.
Projekt skończył się w grudniu 2015 roku, a ECDL Core został wycofany i zastąpiony certyfikatem ECDL Standard i ECDL...

Zobacz terminy

Podstawy edytora tekstów MS Word dla osób 50+ i seniorów

Zapraszamy na szkolenie dedykowane dla osób w wieku zbliżonym do Twojego, które pozwoli Ci efektywnie i wydajnie pracować w programie MS Word i zwiększy Twoją atrakcyjność na rynku pracy. Znając dobrze obsługę edytora tekstu pracujesz szybciej i efektywniej, sprawnie radząc sobie z...

Zobacz terminy

Podstawy komputera z internetem dla osób 50+ i seniorów

Zapraszamy na szkolenie dedykowane dla osób w wieku zbliżonym do Twojego, które pozwoli Ci efektywnie i wydajnie pracować w środowisku MS Windows i zwiększy Twoją atrakcyjność na rynku pracy. Znając dobrze obsługę najpopularniejszego systemu operacyjnego pracujesz szybciej i...

Zobacz terminy

Budowanie zespołu pracowniczego i zarządzanie pracą grupy

Zbuduj własny zespół marzeń i efektywnie nim zarządzaj!

Poznaj razem z nami metody na efektywne budowanie zespołu pracowniczego i skuteczne zarządzanie pracą grupy zadaniowej. Właściwi ludzi na właściwych miejscach, to...

Zobacz terminy

Komunikacja interpersonalna w firmie - jak prowadzić trudne rozmowy z pracownikami

Czy chcesz lepiej reagować w trudnych sytuacjach?

Trening komunikacji interpersonalnej pozwoli Ci efektywnie prowadzić trudne rozmowy w firmie (np. rozmowy dyscyplinujące, oceniające, motywujące). Skierowany jest do kadry zarządzajcej i osób, które chcą nauczyć się, w jaki...

Zobacz terminy

Assessment Center - jak skutecznie ocenić kompetencje kandydatów

Szukasz skutecznej metody oceny kompetencji kandydatów?

Poznaj kluczowe zasady i narzędzia do przeprowadzenia Assessment / Development Center, dzięki którym szybko ocenisz kompetencje Twoich przyszłych i obecnych pracowników.

Szkolenie przewidziane...

Zobacz terminy

Skuteczne metody rekrutacji i selekcji pracowników

Czy chcesz dowiedzieć się jak zrekrutować i zatrudnić najlepszych pracowników?!

Zapraszamy na szkolenie, na którym poznasz nowoczesne metody rekrutacji i selekcji pracowników to szkolenie dla pracodawców.  Dzięki szkoleniu nauczysz się trafnie i...

Zobacz terminy

Motywacja do pracy oraz sposoby i kryteria oceny pracowników

Jak motywować pracowników? Jakie kryteria oceny zdefiniować? Te pytania stawiają sobie wszyscy pracodawcy. Dzięki szkoleniu "Ocena i motywowanie pracowników szkolenie" poznasz metody jak zwiększać wydajność Twoich pracowników.

Zobacz terminy

Zastosowanie programu CorelDRAW

Zastosowanie programu CorelDRAW

Zobacz terminy

Komunikacja w organizacji

Masz dość niedomówień i źle zrozumianych polecań?

Zapraszamy na szkolenie!

Metoda szkolenia:

Szkolenia prowadzone są metodą warsztatową zakładającą aktywny udział uczestników przy...

Zobacz terminy

Telepraca - możliwości i wyzwania dla nowoczesnych menedżerów

 • Mażysz o zmniejszeniu kosztów?
 • Chciałbyś współpracować z najlepszymi specjalistami?
 • Brakuje pracowników na lokalnym...
Zobacz terminy

Asertywność w relacjacjach biznesowych

Zdarza Ci się na coś zgodzić, a potem tego żałować?

Często wykonujesz obowiązki należące do innych?

Dzięki asertywności zamiast stresu i złości na siebie, poczujesz...

Zobacz terminy

Programowanie neurolingwistyczne (NLP) - metoda i techniki

Wokół NLP narosło wiele mitów i negatywnych stereotypów...

Wszystko przez osoby nadużywające tej metody i/lub stosujące ją w niewłaściwy sposób, znające ją tylko pobieżnie.

Jednak NLP (Neurolingwistyczne Programowanie) to metoda opracowana naukowo przy...

Zobacz terminy

Negocjacje w biznesie i negocjacje handlowe

Chciałbyś wychodzić z negocjacji zawsze zadowolony?

Otrzymywać lepsze ceny/warunki, a jednocześnie utrzymywać dobre relacje z partnerami biznesowymi czy handlowymi?

Poznaj negocjacje Win to Win! (choć powiemy też o metodach "siłowych", wyjaśniając, dlaczego w większości...

Zobacz terminy

Sztuka sprzedaży przez telefon - nie tylko dla telemarketerów

Masz lęk przed dzwonieniem?

Na początku każdy go ma.

To dlatego, że nastawiamy się na sprzedaż (wpychanie, akwizycję), a przecież dzwonimy aby pomóc komuś rozwiązać jego problem (a przede wszystkim dowiedzieć się, czy go ma i czy możemy mu pomóc).

Lęk przed...

Zobacz terminy

Szkolenie Demonstracyjne

Jeśli są Państwo wstępnie zainteresowani naszymi szkoleniami biznesowymi zapraszamy do skorzystania z oferty szkolenia demonstracyjnego dla średnich i dużych firm oraz instytucji publicznych.

Są to darmowe warsztaty z wybranego przez Państwa tematu, trwające 2-3 godziny, w...

Zobacz terminy

+  Nasi klienci:

Amcor Cormedia Bluerank Citimani PGF Focus Indesit KWH Delfarma Uniwersytet Łódzki Apteki Dbam o Zdrowie Polskapresse Urząd Miasta Łodzi Fundacja Dalkia

+  Nasi partnerzy:

PIFS Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Inicjatywa Firm Rodzinnych ECCC - Europejski Certyfkat Umiejętności Informatycznych - logo

+  Aktualności