Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Seminarium spotkało się z dużym zadowoleniem ze strony osób biorących udział w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym. Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Edukey, jako doskonałego partnera w zakresie prowadzenia szkoleń.

Kamila Olszewska, Beauty Forum

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, ciekawy i dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Uczestnicy zdobyli wiedzę pozwalającą samodzielnie przygotować i zrealizować plan promocji w serwisie społecznościowym.

Product manager, Cintamani Poland

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Firma Edukey jest godna polecenia. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie z ogromną wiedzą i wysokimi umiejętnościami przekazywania wiedzy przez trenera. Uczestnicy szkolenia ocenili je bardzo wysoko i uznali, że szkolenie przyniesie wymierne korzyści i i ułatwi pracę.

Teresa Wesołowska, MZK Piła Sp. z o.o.

Szkolenie idealnie pasuje dla osób pracujących z dużą ilością danych oraz wieloma excelami. Po szkoleniu obróbka danych oraz raportowanie to przyjemność.

Łukasz Redkiewicz, HANDEN Sp. z o.o.

Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.

Firma Edukey zapewniła wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę szkoleniową oraz materiały szkoleniowe. Trenerzy przekazywali wiedzę w zrozumiałym i dostępnym dla wszystkich języku. Doceniamy zwłaszcza fakt elastyczności firmy i dostosowanie szkoleń do naszych potrzeb (...)

Jadwiga Hałaczkiewicz, Pelion S.A. (Apteki DOZ)

Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia, wysoki stopień profesjonalizmu, indywidualne podejście do uczestników oraz szeroki zakres wiedzy trenera zasługują na najwyższe uznanie. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Edukey jako profesjonalną firmę szkoleniową.

Marta Wójcicka, Hotel Focus

Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia Polska

Firma Edukey jest firmą godną polecenia. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Trener przerobił cały zaplanowany materiał a pozostały czas przeznaczył na omówienie zagadnień, które najbardziej interesowały uczestników szkolenia.

Małgorzata Bądzyńska, Amcor Tobacco Packing Polska Sp. z o.o.

Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.

Szkolenie składało się z szeregu praktycznych ćwiczeń, które cechowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz aktywizującą formą. (...) Uczestnicy odbierają je jako przynoszące wymierne korzyści (...). Rzetelne i ciekawe materiały oraz profesjonalizm prowadzącego zasługują na wysoką ocenę.

Artur Augustyn, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.

Pracownicy firmy Edukey dołożyli należytej starrannosci aby szkolenie zostało przeprowadzone fachowo, rzeczowo i rzetelnie. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Edukey jako solidnego partnera w zakresie szkoleń i doradztwa.

Marek Zawadzki, Agrosak S.A.

Polityka jakości

Jakość jest dla naszej firmy podstawą funkcjonowania. To ogół cech nadawanych świadczonym przez Edukey usługom, które przyczyniają się do rozpoznania i zaspokojenia najważniejszych Państwa potrzeb. Jakość to ciągłe udoskonalanie procesu świadczenia usług opartego o analizę rynku, innowacji i opinii Klientów.

 

Certyfikat Jakości SUS 2.0

Logo Standard Usługi Szkoleniowo Rozwojowej PIFS
Logo DEKRA Certyfication

Nasze usługi realizujemy w oparciu o ustalone procedury, stworzone zgodnie ze Standardem Usług Szkoleniowo-Rozwojowych (SUS 2.0) Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.
Pozytywnie przeszliśmy audyt przeprowadzony przez DEKRA Certyfication.
Zobacz nasz Certyfikat SUS 2.0 >>

 

Gwarancja Zadowolenia:

Ponieważ Państwa zadowolenie i jakość naszych usług są dla nas bardzo ważne, wprowadziliśmy dla Państwa Gwarancję Zadowolenia.

 

Cele polityki jakości:

W myśl rozwoju i udoskonalania jakości naszych usług dążymy do realizacji następujących celów:

 • realizowanie usług szkoleniowych na najwyższym poziomie merytorycznym (mierzone wynikami testów przed i po) oraz z najlepszą jakością obsługi klienta (mierzone wynikami z ankiet oceny szkoleń, średnia minimum 4,8),
 • oparcie szkoleń o sprawdzone programy i metody nauczania, prowadzonych przez certyfikowanych trenerów z dużym doświadczeniem,
 • stosowanie innowacyjnych rozwiązań ułatwiających Klientowi wybór najbardziej odpowiedniej usługi (testy wiedzy, podpowiedzi, płatność online),
 • dążenie do zachowania wysokiej pozycji na rynku,
 • rozwijanie oferty i zakresu działalności wraz ze zmieniającymi się potrzebami rynkowymi i postępem technicznym.

 

Założone cele osiągamy poprzez realizację szeregu zadań:

 • angażowanie wszystkich pracowników w proces ciągłego doskonalenia jakości realizowanych przez nich zadań,
 • współpracę z certyfikowanymi, doświadczonym trenerami,
 • ciągłą analizę zadowolenia i potrzeb Klientów,
 • dostosowywanie świadczonych usług do zapotrzebowania Klienta,
 • stosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i uproszczonych procedur w dbałości o komfort i wygodę Klienta,
 • ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników firmy,
 • monitorowanie rynku usług szkoleniowych oraz najnowszych badań w celu podążania za trendami i nowościami,
 • ciągłą kontrolę i ocenę rynku dostawców usług oraz ich właściwy wybór.

 

 

Masz szybkie pytanie?
Zadzwoń: (42) 630-80-99
Aybyśmy mogli przygotować dla Państwa ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza oraz podanie nazwy usługi. Dziękujemy :-)

Jaka usługa Cię interesuje?

Miasto

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Skąd wiesz o Edukey?

Treść zapytania

+  Nasi klienci:

Amcor Cormedia Bluerank Citimani PGF Focus Indesit KWH Delfarma Uniwersytet Łódzki Apteki Dbam o Zdrowie Polskapresse Urząd Miasta Łodzi Fundacja Dalkia

+  Nasi partnerzy:

PIFS Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Inicjatywa Firm Rodzinnych ECCC - Europejski Certyfkat Umiejętności Informatycznych - logo

+  Aktualności