Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.


Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia PolskaSzkolenie, w którym wzięłam udział, bardzo mi się podobało.
Polecam firmę edukey jak i trenera p. Barbarę

Bernadeta Grot, LeroyMerlin Polska Sp. z o.o.Bardzo dobre szkolenie (zaawansowany poziom MS Excel). Wszyscy uczestnicy zgodnie docenili profesjonalne przygotowanie Trenerek i jasny konkretny przekaz. Szczerze polecam.

Rafał Ratajczyk, Bakalland S.A.


Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.Szkolenie zgodne z planem, spójne. Wykładowca bardzo pomocny, dopasowywał tempo do całej grupy. (Na plus - wsparcie od trenera po szkoleniu).

Agnieszka Ryczkowska, EcoCar S.A.


Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo dobrym poziomie. Pani Barbara Rak jest osobą, która potrafi dobrze przekazać wiedzę i zachęcić do nauki. Dostępność materiałów, jak również przygotowanie sprzętu do szkolenia było wprost genialne.

Paulina Lewandowska, Oceanic SA


Dużo informacji popartych ciekawymi przykładami. Prowadzący kontroluje czy słuchacze przyswajają wiedzę. Oceniam szkolenie Excel średniozaawansowany bardzo pozytywnie.

Tomasz Wojciechowski, A+V Sp. z o.o.


Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.


Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, wykładowca z ogromną wiedzą, z bardzo dobrym podejściem.

Piotr Gawrysiak, Qumak. S.A.


  • Doświadczeni trenerzy
  • Konsultacje po szkoleniu
  • Dobry catering w cenie
  • Ocena z ankiet = 4,8 na 5
  • Szybkie komputery
  • Duża elastyczność

Rabaty na szkolenia

  • 15% - zapisz minimum 2 osoby (namów znajomych, szefa lub rodzinę :)
  • 20% - kontynuuj naukę na wyższym poziomie jako nasz stały klient.
*Rabaty nie łączą się ze sobą. Rabat jest liczony od ceny podstawowej.

Kurs: Praktyczny warsztat storytellingu - jak napisać opowieść o marce

O storytellingu pisze się dużo w mediach branżowych. Jednak najczęściej jest to tylko powierzchowne dotykanie tematu. Jeśli interesuje Was ta tematyka i macie już dość ogólników oraz przykładów jak robią to znane marki z wielkim budżetem na marketing, proponujemy warsztat. Teorie i definicje zastąpi praktyka, a efektem będzie szkic opowieści o Twojej marce, gotowy do wykorzystania w mailingu, prezentacji lub na landing page.

Adresaci szkolenia Praktyczny warsztat storytellingu - jak napisać opowieść o marce
Adresaci szkolenia:

Osoby przygotowujące treści marketingowe, zarządzające wizerunkiem, a także zainteresowane sprzedażą poprzez opowieści.

Cel szkolenia Praktyczny warsztat storytellingu - jak napisać opowieść o marce
Cel szkolenia:

Uczestnik opuści warsztat z przygotowaną historią o swojej firmie oraz pakietem wiedzy, jak osadzić tę historię w dalszej komunikacji marketingowej.

Korzyści ze szkolenia Praktyczny warsztat storytellingu - jak napisać opowieść o marce
Korzyści ze szkolenia:

Szkolenie ma formę praktycznego warsztatu obejmującego wykorzystanie technik kreatywnego pisania w tworzeniu narracji marketingowych.

Program szkolenia Praktyczny warsztat storytellingu - jak napisać opowieść o marce
Program szkolenia:
  1. Struktura i narzędzia opowieści.

Piramida Freytaga – jak pisał Szekspir.

Monomit – melodie, które już raz słyszałem.

Archetypy – klocki do układania opowieści.

        2. Metody kreatywnego pisania

Świadome używanie języka.

Narracja – sztuka budowania światów.

Metody budowania bohaterów z krwi i kości.

Tworzenie rzeczywistości dzięki emocjom.

        3. Opowieści, które sprzedają.

Mit założycielski czy szczęśliwy klient.

Jak publikować i gdzie rozpowszechniać opowieści.

Story w kampanii mailingowej i na WW

+  Przykładowi klienci:

Amcor Delfarma Bluerank PGF Indesit Pelion S.A. Polskapresse

+  Certyfikaty i organizacje:

Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Certyfikat IC3 Inicjatywa Firm Rodzinnych PIFS