Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście terenów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Dalkia

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Seminarium spotkało się z dużym zadowoleniem ze strony osób biorących udział w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym. Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Edukey, jako doskonałego partnera w zakresie prowadzenia szkoleń.

Kamila Olszewska, Beauty Forum

Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.

(...)Szkolenia objęły grupę ponad 50 pracowników. Każde ze szkoleń zostało przeprowadzone profesjonalnie, zgodnie z naszymi założeniami i spełniło nasze wymagania. Uczestnicy ocenili je bardzo wysoko. (...) Wysoka jakość usług oraz konkurencyjne ceny zachęcają do współpracy z Edukey s.c. (...)

Jadwiga Hałaczkiewicz, Pelion S.A.
 • Doświadczeni trenerzy
 • Konsultacje po szkoleniu
 • Wysoki standard sal
 • 4,8 na 5 - Ocena z ankiet
 • Szybkie komputery
 • Duża elastyczność

Nasze promocje

Dla stałych klientów 20% rabatu za kontynuację nauki na wyższym poziomie.

Polub naszą stronę fanowską na Facebooku a otrzymasz 15% rabatu od ceny podstawowej (podaj dane konta FB przy zapisie). Lubię to!

*Promocje nie łączą się ze sobą.

Kurs: Podstawy obsługi komputera z Internetem

Zapraszamy na szkolenie przygotowujące do efektywnego wykorzystywania komputera i sieci Internet w pracy administracyjno - biurowej. Kurs obejmuje podstawy obsługi systemu Windows 7, pracę na plikach i folderach, korzystanie z programów komputerowych oraz podstawy Internetu i poczty elektronicznej.

MAŁE GRUPY, zwykle 6-7 osób.

Forma szkolenia: warsztaty praktyczne z wykorzystaniem komputerów i projektora, praca online i w programach MS Office.

Sprawdź również szkolenia:

Adresaci szkolenia Podstawy obsługi komputera z Internetem
Adresaci szkolenia:

Kurs przeznaczony dla osób, które chcą nauczyć się od podstaw obsługi i efektywnego wykorzystywania komputera oraz korzystania z Internetu w pracy.

Cel szkolenia Podstawy obsługi komputera z Internetem
Cel szkolenia:

Nabycie umiejętności samodzielnej pracy przy komputerze z systemem Windows 7 i swobodnego poruszania się w Internecie oraz korzystania z poczty e-mail w celu zwiększenia efektywności i kwalifikacji zawodowych. Uniwersalny charakter prezentowanych zagadnień pozwala pokazać możliwości komputera w codziennej pracy administracyjno-biurowej oraz w rozwiązywaniu praktycznych problemów.

Korzyści ze szkolenia Podstawy obsługi komputera z Internetem
Korzyści ze szkolenia:

Udział w szkoleniu pozwoli Państwu na:

 • swodobne korzystanie z komputera oraz poruszanie się po Internecie,
 • korzystanie z poczty internetowej - e-mail,
 • zwiększenie kompetencji zawodowych - dodatkowy atut w CV,
 • zyskanie większych szans na obecnym rynku pracy,
 • możliwość udziału w innych kursach komputerowych, np. z zakresu pakietu MS Office 2007/10.
Program szkolenia Podstawy obsługi komputera z Internetem
Program szkolenia:

Program szkolenia znajduje się przy terminie danego szkolenia (zakładka "Najbliższe terminy") ponieważ może się on nieco różnić zależnie od trenera prowadzącego jak i długości szkolenia. Dodatkowo za każdym razem trener dostosowuje program szkolenia do potrzeb grupy, aby uczestnicy kursu wynieśli z niego jak najwięcej i uzupełnili ewentualne braki w umiejętnościach.

Podstawy obsługi komputera z Internetem

Już od:

252,03 NETTO

Najbliższe terminy i miasta

(42) 630-80-99
kontakt@edukey.pl

+  Nasi klienci:

Amcor Cormedia Bluerank Citimani PGF Focus Indesit KWH Delfarma Uniwersytet Łódzki Apteki Dbam o Zdrowie Polskapresse Urząd Miasta Łodzi Fundacja Dalkia

+  Nasi partnerzy:

PIFS Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Centrum Egzaminacyjne ECDL Polska Polskie Towarzystwo Informatyczne

+  Aktualności