Szkolenie idealnie pasuje dla osób pracujących z dużą ilością danych oraz wieloma excelami. Po szkoleniu obróbka danych oraz raportowanie to przyjemność.

Łukasz Redkiewicz, HANDEN Sp. z o.o.

Seminarium spotkało się z dużym zadowoleniem ze strony osób biorących udział w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym. Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Edukey, jako doskonałego partnera w zakresie prowadzenia szkoleń.

Kamila Olszewska, Beauty Forum

Firma Edukey jest firmą godną polecenia. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Trener przerobił cały zaplanowany materiał a pozostały czas przeznaczył na omówienie zagadnień, które najbardziej interesowały uczestników szkolenia.

Małgorzata Bądzyńska, Amcor Tobacco Packing Polska Sp. z o.o.

Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia, wysoki stopień profesjonalizmu, indywidualne podejście do uczestników oraz szeroki zakres wiedzy trenera zasługują na najwyższe uznanie. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Edukey jako profesjonalną firmę szkoleniową.

Marta Wójcicka, Hotel Focus

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, ciekawy i dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Uczestnicy zdobyli wiedzę pozwalającą samodzielnie przygotować i zrealizować plan promocji w serwisie społecznościowym.

Product manager, Cintamani Poland

Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Pracownicy firmy Edukey dołożyli należytej starrannosci aby szkolenie zostało przeprowadzone fachowo, rzeczowo i rzetelnie. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Edukey jako solidnego partnera w zakresie szkoleń i doradztwa.

Marek Zawadzki, Agrosak S.A.

Firma Edukey zapewniła wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę szkoleniową oraz materiały szkoleniowe. Trenerzy przekazywali wiedzę w zrozumiałym i dostępnym dla wszystkich języku. Doceniamy zwłaszcza fakt elastyczności firmy i dostosowanie szkoleń do naszych potrzeb (...)

Jadwiga Hałaczkiewicz, Pelion S.A. (Apteki DOZ)

Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia Polska

Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.

Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Szkolenie składało się z szeregu praktycznych ćwiczeń, które cechowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz aktywizującą formą. (...) Uczestnicy odbierają je jako przynoszące wymierne korzyści (...). Rzetelne i ciekawe materiały oraz profesjonalizm prowadzącego zasługują na wysoką ocenę.

Artur Augustyn, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.

Firma Edukey jest godna polecenia. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie z ogromną wiedzą i wysokimi umiejętnościami przekazywania wiedzy przez trenera. Uczestnicy szkolenia ocenili je bardzo wysoko i uznali, że szkolenie przyniesie wymierne korzyści i i ułatwi pracę.

Teresa Wesołowska, MZK Piła Sp. z o.o.
 • Doświadczeni trenerzy
 • Konsultacje po szkoleniu
 • Dobry catering w cenie
 • Ocena z ankiet = 4,8 na 5
 • Szybkie komputery
 • Duża elastyczność

Rabaty na szkolenia

 • 5% - polub nas na facebook.pl/edukeypl
 • 10% - zapisz się na szkolenie na minimum 14 dni przed terminem.
 • 15% - zapisz minimum 2 osoby (namów znajomych, szefa lub rodzinę :)
 • 20% - kontynuuj naukę na wyższym poziomie jako nasz stały klient.
*Promocje nie łączą się ze sobą. Rabat jest liczony od ceny podstawowej.

Kurs: ECDL Start - kurs komputerowy z certyfikatem

UWAGA: rekrutacja do projektu ECDL Start jest już zakończona.
Projekt skończył się w 2015 roku, a standard ECDL Start został wycofany i zastąpiony standardem ECDL Base i Profile DigComp.

Jesteś z Poznania / Wielkopolski?
Osoby o wykształceniu maksymalnie średnim zapraszamy na bezpłatne kursy komputerowe o podobnej tematyce:
ECCC - bezpłatne kursy komputerowe z certyfikatem

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi podobnymi szkoleniami 
www.edukey.pl/szkolenia/office-excel
oraz śledzenia naszej strony na www.facebook.com/edukeypl/

 

Kolejne projekty dofinansowane z UE rozpoczną się najprawdopodobniej około czerwca 2016 roku.
Prosimy śledzić stronę: http://www.edukey.pl/szkolenia/bezplatne

 

 

Certyfikat ECDL START skierowany jest do osób zainteresowanych uzyskaniem Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych w zakresie wybranych czterech z siedmiu modułów, dostępnych w programie ECDL CORE. 

Projekt jest współfinansowany z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, działanie 9.6.2 PO KL.

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (ang. European Computer Driving Licence, ECDL) - jednolity dla całej Unii Europejskiej certyfikat zaświadczający o posiadaniu podstawowych umiejętności w zakresie korzystania z komputera osobistego.

Ten certyfikat stanowi alternatywę dla osób, które z różnych przyczyn nie potrzebują potwierdzenia umiejętności w zakresie pełnych kompetencji pakietu biurowego ECDL CORE. Pozwala uczestnikom skupić się na interesujących ich zagadnieniach oraz potwierdzić ich znajomość zewnętrznym egzaminem poprzez otrzymanie rozpoznawalnego w 148 krajach świata certyfikatu.

Na certyfikacie ECDL START będą wypisane nazwy modułów z których kandydat zdaje egzaminy.

W Łodzi zapraszamy na bezpłatne szkolenia w ramach europejskiego certyfikatu ECDL Start. Projekt "ECDL Start - kursy komputerowe z certyfikatem" dofinansowany jest ze środków EFS w ramach Progamu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 9.6.2.

Uwaga: Na szkolenie zapraszamy osoby chcące uzyskać Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych, które jednocześnie posiadają już podstawowe umiejętności w zakresie obsługi komputera. Kurs ECDL Core prowadzony jest od podstaw.

Liczebność grupy wynosi 10 - 12 osób.

Forma szkolenia: warsztaty praktyczne obejmujące szkolenia stacjonarne z wykorzystaniem komputerów, projektora oraz innych materiałów dydaktycznych. Organizator zapewnia stanowisko komputerowe dla każdego uczestnika.

Dokumentacja projektowa (do pobrania):

 1. Umowa z uczestnikiem (.doc)
 2. Kwestionariusz kwalifikacyjny (.doc)
 3. Deklaracja uczestnictwa (.doc)
 4. Dane uczestnika (.doc)
 5. Oświadczenie o miejscu zamieszkania (.doc)
 6. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (.doc)
 7. REGULAMIN projektu ECDL Start (.pdf)

Proces rekrutacji:

1. Aby wziąć udział w kursie należy zapisać się na listę kandydatów poprzez formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie internetowej przy każdym z terminów: Start), lub zadzwonić bądź wysłać wiadomość e-mail do Biura Edukey oraz podać dane (imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, termib kursu).

2. Po zapisie na adres e-mail przesyłane jest potwierdzenie wpisu na listę kandydatów na szkolenie oraz link do Kwestionariusza Kwalifikacyjnego, który należy wypełnić oraz dostarczyć do Biura Edukey osobiście na co najmniej 14 dni przed terminem szkolenia.

Ważne: Samo dokumentów aplikacyjnych nie jest jednoznaczne z dostaniem się na kurs, jednak jest to etap niezbędny do udziału w dalszym procesie rekrutacyjnym.

3. W Biurze Edukey należy wypełnić test znajomości obsługi komputera.

4. Z wybranymi osobami zostanie przprowadzona rozmowa telefoniczna, mająca na celu zbadanie poziomu motywacji do uczestnictwa w kursie.

Informacja o wynikach rekrutacji zostanie przekazana mailowo lub telefonicznie wszystkim zainteresowanym, niezależnie od wyników rekrutacji.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem, w którym szczegółowo opisano proces rekrutacji.

Adresaci szkolenia ECDL Start - kurs komputerowy z certyfikatem
Adresaci szkolenia:

Kurs skierowany jest do osób, którym zależy na uzyskaniu Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych. Od kandydatów wymagana jest podstawowa wiedza oraz umiejętności w zakresie obsługi komputera.

W kursach organizowanych w ramach projektu "ECDL Start - kursy komputerowe z certyfikatem" mogą uczestniczyć osoby, które spełniają poniższe warunki:

 • zamieszkałe na terenie województwa łódzkiego (wg. Kodeksu Cywilnego),
 • w wieku 18-64 lata,
 • zatrudnione, prowadzące własną działalność gospodarczą, nieaktywne zawodowo lub bezrobotne,
 • posiadające podstawowe umiejętności w zakresie obsługi komputera.
Cel szkolenia ECDL Start - kurs komputerowy z certyfikatem
Cel szkolenia:

Celem kursu jest przygotowanie do egzaminów, których zdanie uprawnia do uzyskania Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych. Kurs prowadzony jest od podstaw.

Kurs ECDL Start składa się z 4 bloków tematycznych, z których każdy kończy się certyfikatem potwierdzającym nabycie podstawowych umiejętności potrzebnych w pracy zawodowej oraz życiu codziennym. Uczestnik projektu otrzymuje certyfikat ECDL Start po zaliczeniu wszystkich 4 egzaminów, które odbywać się będą w certyfikowanym ośrodku z uprawnieniami.

Program szkolenia ECDL Start - kurs komputerowy z certyfikatem
Program szkolenia:

ZAKRES TEMATYCZNY ZAJĘĆ:

1) Użytkowanie komputerów i zarządzanie plikami

2) Arkusze kalkulacyjne (MS Excel 2007/10)

3) Użytkowanie baz danych (MS Access 2007/10)

4) Grafika menedżerska i prezentacyjna (MS PowerPoint 2007/10)

+  Nasi klienci:

Amcor Cormedia Bluerank Citimani PGF Focus Indesit KWH Delfarma Uniwersytet Łódzki Apteki Dbam o Zdrowie Polskapresse Urząd Miasta Łodzi Fundacja Dalkia

+  Nasi partnerzy:

PIFS Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Inicjatywa Firm Rodzinnych ECCC - Europejski Certyfkat Umiejętności Informatycznych - logo

+  Aktualności