Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, ciekawy i dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Uczestnicy zdobyli wiedzę pozwalającą samodzielnie przygotować i zrealizować plan promocji w serwisie społecznościowym.

Product manager, Cintamani Poland

Firma Edukey zapewniła wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę szkoleniową oraz materiały szkoleniowe. Trenerzy przekazywali wiedzę w zrozumiałym i dostępnym dla wszystkich języku. Doceniamy zwłaszcza fakt elastyczności firmy i dostosowanie szkoleń do naszych potrzeb (...)

Jadwiga Hałaczkiewicz, Pelion S.A. (Apteki DOZ)

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Firma Edukey jest firmą godną polecenia. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Trener przerobił cały zaplanowany materiał a pozostały czas przeznaczył na omówienie zagadnień, które najbardziej interesowały uczestników szkolenia.

Małgorzata Bądzyńska, Amcor Tobacco Packing Polska Sp. z o.o.

Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia, wysoki stopień profesjonalizmu, indywidualne podejście do uczestników oraz szeroki zakres wiedzy trenera zasługują na najwyższe uznanie. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Edukey jako profesjonalną firmę szkoleniową.

Marta Wójcicka, Hotel Focus

Seminarium spotkało się z dużym zadowoleniem ze strony osób biorących udział w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym. Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Edukey, jako doskonałego partnera w zakresie prowadzenia szkoleń.

Kamila Olszewska, Beauty Forum

Firma Edukey jest godna polecenia. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie z ogromną wiedzą i wysokimi umiejętnościami przekazywania wiedzy przez trenera. Uczestnicy szkolenia ocenili je bardzo wysoko i uznali, że szkolenie przyniesie wymierne korzyści i i ułatwi pracę.

Teresa Wesołowska, MZK Piła Sp. z o.o.

Pracownicy firmy Edukey dołożyli należytej starrannosci aby szkolenie zostało przeprowadzone fachowo, rzeczowo i rzetelnie. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Edukey jako solidnego partnera w zakresie szkoleń i doradztwa.

Marek Zawadzki, Agrosak S.A.

Szkolenie składało się z szeregu praktycznych ćwiczeń, które cechowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz aktywizującą formą. (...) Uczestnicy odbierają je jako przynoszące wymierne korzyści (...). Rzetelne i ciekawe materiały oraz profesjonalizm prowadzącego zasługują na wysoką ocenę.

Artur Augustyn, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.

Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.

Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia Polska

Szkolenie idealnie pasuje dla osób pracujących z dużą ilością danych oraz wieloma excelami. Po szkoleniu obróbka danych oraz raportowanie to przyjemność.

Łukasz Redkiewicz, HANDEN Sp. z o.o.

Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.
 • Doświadczeni trenerzy
 • Konsultacje po szkoleniu
 • Dobry catering w cenie
 • Ocena z ankiet = 4,8 na 5
 • Szybkie komputery
 • Duża elastyczność

Rabaty na szkolenia

 • 5% - polub nas na facebook.pl/edukeypl
 • 10% - zapisz się na szkolenie na minimum 14 dni przed terminem.
 • 15% - zapisz minimum 2 osoby (namów znajomych, szefa lub rodzinę :)
 • 20% - kontynuuj naukę na wyższym poziomie jako nasz stały klient.
*Promocje nie łączą się ze sobą. Rabat jest liczony od ceny podstawowej.

Kurs: MS Excel - raporty i analiza danych: finansowa, biznesowa, statystyczna

Korzyści: Excel pomaga analizować informacje w celu podejmowania bardziej świadomych decyzji. Znacznie przyspiesza pracę dzięki możliwości automatyzacji wielu procesów. Pozwala na szybkie udostępnianie i prezentowanie efektów pracy za pomocą atrakcyjnych wizualnie tabel i wykresów.

Korzystanie z programu Excel:

 • wpływa na wzrost wydajności oraz jakości pracy,
 • zmniejsza koszty dzięki jego elastyczności (zastępuje wiele innych programów).

Znajomość Excela podwyższa poziom kompetencji zawodowych oraz zwiększa szansę na znalezienie lub utrzymanie ciekawej i dobrze płatnej pracy.

MAŁE GRUPY, zwykle do 6 osób.

Forma WARSZTATÓW z komputerami.

Pełny program szkolenia jest dostępny w opisie poszczególnych terminów szkoleń - dostosowujemy go jednak indywidualnie do potrzeb grupy.

Sprawdź również inne poziomy: Excel średniozaawansowany i Excel zaawansowany!

Adresaci szkolenia MS Excel - raporty i analiza danych: finansowa, biznesowa, statystyczna
Adresaci szkolenia:

Managerowie i właściciele firm, analitycy biznesowi, specjaliści od finansów oraz wszyscy posługujący się analizą danych w celu przygotowywania raportów i podejmowania decyzji. (wymagana dobra znajomość obsługi komputera i programu MS Excel 2007/2010)

Cel szkolenia MS Excel - raporty i analiza danych: finansowa, biznesowa, statystyczna
Cel szkolenia:

Nabycie umiejętności szybkiej analizy danych i przygotowywania raportów w programie MS Excel 2007/2010 w celu ułatwienia podejmowania decyzji biznesowych oraz zwiększenia efektywności pracy i podniesienia kwalifikacji zawodowych.

Korzyści ze szkolenia MS Excel - raporty i analiza danych: finansowa, biznesowa, statystyczna
Korzyści ze szkolenia:

Excel pomaga analizować informacje w celu podejmowania bardziej świadomych decyzji. Znacznie przyspiesza pracę dzięki możliwości automatyzacji wielu procesów. Pozwala na szybkie udostępnianie i prezentowanie efektów pracy za pomocą atrakcyjnych wizualnie tabel i wykresów.

Korzystanie z programu Excel:

 • wpływa na wzrost wydajności oraz jakości pracy,
 • zmniejsza koszty dzięki jego elastyczności (zastępuje wiele innych programów).

Znajomość Excela podwyższa poziom kompetencji zawodowych oraz zwiększa szansę na znalezienie lub utrzymanie ciekawej i dobrze płatnej pracy

Program szkolenia MS Excel - raporty i analiza danych: finansowa, biznesowa, statystyczna
Program szkolenia:

1. Przypomnienie wybranych narzędzi programu Excel
   • funkcje zwykle i tablicowe,
   • tabele, nazywanie zmiennych,
   • dodatek Analysis Toolpak – instalacja.
2. Wprowadzenie do metodologii statystycznej
   • podstawowe pojecia: populacja, próba, zmienne losowe, hipoteza, istotnosc statystyczna,
   • metody doboru próby,
   • zbieranie danych, etapy analizy danych, tworzenie kwestionariuszy i badan.
3. Statystyka opisowa
   • podstawowe funkcje statystyki opisowe: srednie, wariancja, odchylenie standardowe, wariancja, rozstep, skosnosc, kurtoza,
   • czestosc, czestosc wzgledna i skumulowana; dominanta i kwantyle,
   • histogramy i szeregi rozdzielcze, analiza zmiennosci danych w czasie,
   • wizualizacja danych i statystyk opisowych: wykresy, histogramy, tabele przestawne, wykresy przebiegu w czasie.
4. Statystyka matematyczna
   • podstawowe pojecia: prawdopodobienstwo, rozklad, najczesciej uzywane rozklady,
   • test F: z dwiema próbami dla wariancji,
   • test t: par skojarzonych z dwiema próbami dla sredniej,
   • test t: z dwiema próbami zakladajacy równe wariancje,
   • test t: z dwiema próbami zakladajacy nierówne wariancje,
   • test z: z dwiema próbami dla srednich,
   • wykresy: tworzenie wykresu rozkladu normalnego, jak porównac na wykresie rozklad z próby z rozkladem normalnym
   • generowanie liczb losowych o róznych rozkladach,
   • analiza zaleznosci pomiedzy danymi – korelacja i kowariancja, jedno- i dwuczynnikowa analiza wariancji, analiza regresji, prognozowanie,
   • analiza przebiegu danych i prognozowanie – srednia ruchoma, wygladzanie szeregów czasowych, wygladzanie wykladnicze.

+  Nasi klienci:

Amcor Cormedia Bluerank Citimani PGF Focus Indesit KWH Delfarma Uniwersytet Łódzki Apteki Dbam o Zdrowie Polskapresse Urząd Miasta Łodzi Fundacja Dalkia

+  Nasi partnerzy:

PIFS Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Inicjatywa Firm Rodzinnych ECCC - Europejski Certyfkat Umiejętności Informatycznych - logo

+  Aktualności