Firma Edukey jest firmą godną polecenia. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Trener przerobił cały zaplanowany materiał a pozostały czas przeznaczył na omówienie zagadnień, które najbardziej interesowały uczestników szkolenia.

Małgorzata Bądzyńska, Amcor Tobacco Packing Polska Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia, wysoki stopień profesjonalizmu, indywidualne podejście do uczestników oraz szeroki zakres wiedzy trenera zasługują na najwyższe uznanie. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Edukey jako profesjonalną firmę szkoleniową.

Marta Wójcicka, Hotel Focus

Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia Polska

Firma Edukey jest godna polecenia. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie z ogromną wiedzą i wysokimi umiejętnościami przekazywania wiedzy przez trenera. Uczestnicy szkolenia ocenili je bardzo wysoko i uznali, że szkolenie przyniesie wymierne korzyści i i ułatwi pracę.

Teresa Wesołowska, MZK Piła Sp. z o.o.

Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.

Seminarium spotkało się z dużym zadowoleniem ze strony osób biorących udział w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym. Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Edukey, jako doskonałego partnera w zakresie prowadzenia szkoleń.

Kamila Olszewska, Beauty Forum

Firma Edukey zapewniła wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę szkoleniową oraz materiały szkoleniowe. Trenerzy przekazywali wiedzę w zrozumiałym i dostępnym dla wszystkich języku. Doceniamy zwłaszcza fakt elastyczności firmy i dostosowanie szkoleń do naszych potrzeb (...)

Jadwiga Hałaczkiewicz, Pelion S.A. (Apteki DOZ)

Pracownicy firmy Edukey dołożyli należytej starrannosci aby szkolenie zostało przeprowadzone fachowo, rzeczowo i rzetelnie. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Edukey jako solidnego partnera w zakresie szkoleń i doradztwa.

Marek Zawadzki, Agrosak S.A.

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, ciekawy i dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Uczestnicy zdobyli wiedzę pozwalającą samodzielnie przygotować i zrealizować plan promocji w serwisie społecznościowym.

Product manager, Cintamani Poland

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Szkolenie składało się z szeregu praktycznych ćwiczeń, które cechowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz aktywizującą formą. (...) Uczestnicy odbierają je jako przynoszące wymierne korzyści (...). Rzetelne i ciekawe materiały oraz profesjonalizm prowadzącego zasługują na wysoką ocenę.

Artur Augustyn, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.

Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.

Szkolenie idealnie pasuje dla osób pracujących z dużą ilością danych oraz wieloma excelami. Po szkoleniu obróbka danych oraz raportowanie to przyjemność.

Łukasz Redkiewicz, HANDEN Sp. z o.o.
  • Doświadczeni trenerzy
  • Konsultacje po szkoleniu
  • Dobry catering w cenie
  • Ocena z ankiet = 4,8 na 5
  • Szybkie komputery
  • Duża elastyczność

Rabaty na szkolenia

  • 5% - polub nas na facebook.pl/edukeypl
  • 10% - zapisz się na szkolenie na minimum 14 dni przed terminem.
  • 15% - zapisz minimum 2 osoby (namów znajomych, szefa lub rodzinę :)
  • 20% - kontynuuj naukę na wyższym poziomie jako nasz stały klient.
*Promocje nie łączą się ze sobą. Rabat jest liczony od ceny podstawowej.

Kurs: SEO Copywriting i SEO PR

Jak pisać w Internecie, by zdobyć pierwsze strony w Google


Tworzysz teksty, wymyślasz  kreatywne nagłówki, bawisz się słowem i… nic się nie dzieje? Najpierw musisz dotrzeć z tekstem do czytelnika. Uwodzenie go treścią to dopiero drugi etap.

Czy masz świadomość, że pisząc dowolny tekst na potrzeby Internetu, już samym doborem słów wpływasz  na to czy pojawi się on wysoko w Google czy nie? Ty decydujesz więc czy ktoś otrzyma możliwość, by do niego dotrzeć. SEO copywriting to połączenie technologii i słowa oraz obowiązkowa umiejętność dla internetowych redaktorów, dziennikarzy, blogerów, copywriterów oraz specjalistów do spraw marketingu i Public Relations.

Poznaj sposoby tworzenia tekstów, które poprawią widoczność Twojej strony WWW w wyszukiwarkach internetowych. Zobacz przykłady skutecznych artykułów i wysłuchaj inspirujących pomysłów e-PR`owych. Dowiedz się również, jak stworzyć perswazyjny tekst sprzedażowy.

Adresaci szkolenia SEO Copywriting i SEO PR
Adresaci szkolenia:

Zapraszamy osoby przygotowujące treści na potrzeby Internetu: teksty na strony WWW, artykuły, wpisy na blogi firmowe, opisy produktów, materiały prasowe,  a także osoby odpowiedzialne za zarządzanie wizerunkiem firmy w Internecie.

 

 

Cel szkolenia SEO Copywriting i SEO PR
Cel szkolenia:

Po zakończeniu szkolenia, jego uczestnicy posiadają umiejętność przygotowywania tekstów oddziałujących zarówno na użytkowników, jak i roboty wyszukiwarek internetowych.  Będą więc w stanie samodzielnie wpierać procesy pozycjonowania oraz planować działania e-PR, w oparciu o wiedzę na temat funkcjonowania wyszukiwarki Google

Korzyści ze szkolenia SEO Copywriting i SEO PR
Korzyści ze szkolenia:

•    Dowiesz się jak działa Google i nauczysz się pisać teksty skrojone pod wyszukiwarkę,
•    Nauczysz się sprawdzać czego szukają internauci i rozpoznawać ich nawyki,
•    Opanujesz technikę przygotowywanie różnorodnych tekstów pozycjonujących,
•    Poznasz strategie SEO PR, dzięki którym poprawisz widoczność swojej marki i produktów w Google,
•    Przekonasz się jak wykorzystać YouTube, Facebook i Twitter, by wpłynąć na wyniki wyszukiwania.

Bonus specjalny!
Dwa najbliższe szkolenia zostaną wzbogacone o moduł  ”copywriting perswazyjny”. Dzięki zdobytej wiedzy uczestnicy poznają techniki neuro-marketingowe służące  do tworzenia skutecznych stron sprzedażowych.


Dlaczego warto wybrać Edukey


Małe grupy szkoleniowe
Zwykle jest to 7 - 8 osób. Masz więc pewność, że trener poświęci Ci wystarczająco dużo uwagi, odpowie na Twoje pytania i wyjaśni wątpliwości. Dodatkowo za każdym razem trener dostosowuje program szkolenia do potrzeb grupy, aby uczestnicy kursu wynieśli ze szkolenia jak najwięcej i uzupełnili ewentualne braki w umiejętnościach.

Nowoczesna metodyka szkolenia
Oferujemy szkolenia skoncentrowane na efektywności przekazywania wiedzy oraz na jej praktycznej użyteczności. Są to warsztaty z wykorzystaniem komputerów i projektora, praca online (e-learning) oraz ćwiczenia praktyczne. Pamiętamy o Twoich potrzebach zapewniając Ci odpowiedni komfort i atmosferę, które sprzyjają szybszemu przyswajaniu wiedzy.
Gwarancja satysfakcji
Na podstawie ankiet wiemy, że 96% naszych klientów jest bardzo zadowolonych z przeprowadzonych  szkoleń. Gdyby jednak z jakichś powodów szkolenie nie spełniło Waszych oczekiwań, możecie powtórzyć je za darmo. Dbamy, by każdy uczestnik wyszedł z kursu pewny swoich nowych kompetencji.

Zapisz się na szkolnie lub wybierz najlepiej pasujący Ci termin.

Program szkolenia SEO Copywriting i SEO PR
Program szkolenia:

Jeden dzień – 8 godzin lekcyjnych

1.    Podstawy SEO dla osób publikujących treści online
- Jak funkcjonują wyszukiwarki.
- Proces oceny stron przez roboty Google.
- Sposoby optymalizacji serwisu.

2.    Frazy kluczowe
- Działanie narzędzi potrzebnych do analizy słów kluczowych.
- Słowa kluczowe… ich dobór, podział, wartość, możliwości wykorzystania.
- Rozpoznawanie nawyków Internautów.

3.    SEO Copywriting - tworzenie treści przyjaznych Google
- Najważniejsze reguły SEO Copywritingu.
- SEO marketing w Meta Tagach i grafikach.
- Optymalizacja treści stron internetowych.

4.    e-PR, jako wsparcie dla pozycjonowania
- Optymalizacja materiałów prasowych.
- Szablony tekstu – jak je tworzyć i kiedy stosować.
- Blogi i Social Media, jako narzędzia SEO PR.
- Gdzie i w jaki sposób publikować materiały.
- ‘Pozycjonująca’ aktywność na YouTube.

5.    BONUS: copywriting perswazyjny
- Jak działa mózg Klienta, czyli neuro-marketing.
- Jak stworzyć skuteczną stronę ofertową.
- Jak efektywnie pisać na WWW — redagowanie i formatowanie treści.
- Ogólne zasady konstruowania treści na potrzeby Internetu.

Ćwiczenia
- Wybrane bloki tematyczne zakończone są ćwiczeniami.

SEO Copywriting i SEO PR

Już od:

680,00 NETTO

Najbliższe terminy i miasta

(42) 630-80-99
kontakt@edukey.pl

+  Nasi klienci:

Amcor Cormedia Bluerank Citimani PGF Focus Indesit KWH Delfarma Uniwersytet Łódzki Apteki Dbam o Zdrowie Polskapresse Urząd Miasta Łodzi Fundacja Dalkia

+  Nasi partnerzy:

PIFS Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Inicjatywa Firm Rodzinnych ECCC - Europejski Certyfkat Umiejętności Informatycznych - logo

+  Aktualności