Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo dobrym poziomie. Pani Barbara Rak jest osobą, która potrafi dobrze przekazać wiedzę i zachęcić do nauki. Dostępność materiałów, jak również przygotowanie sprzętu do szkolenia było wprost genialne.

Paulina Lewandowska, Oceanic SA


Szkolenie składało się z szeregu praktycznych ćwiczeń, które cechowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz aktywizującą formą. (...) Uczestnicy odbierają je jako przynoszące wymierne korzyści (...). Rzetelne i ciekawe materiały oraz profesjonalizm prowadzącego zasługują na wysoką ocenę.

Artur Augustyn, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.


Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.


Jestem zadowolona, nabyte umiejętności z pewnością ułatwią mi pracę. Polecam

Beata Wit, Bluerank Sp. z o.o.


Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.


Firma Edukey jest firmą godną polecenia. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Trener przerobił cały zaplanowany materiał a pozostały czas przeznaczył na omówienie zagadnień, które najbardziej interesowały uczestników szkolenia.

Małgorzata Bądzyńska, Amcor Tobacco Packing Polska Sp. z o.o.


Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.


Mimo dużego zakresu materiału wykładowca p. Arkadiusz Albiniak starał się przećwiczyć z grupą uczestników cały zakres materiałowy. Pan Arkadiusz bardzo dobrze tłumaczył i przechodził z uczestnikami przez wszystkie zaplanowane ćwiczenia, był bardzo komunikatywny, nie stwarzał sztucznej, sztywnej atmosfery pracy.

Agnieszka Dribko, PGNiG TERMIKA SA


Szkolenie, w którym wzięłam udział, bardzo Mi się podobało. Polecam firmę edukey jak i trenera p. Barbarę Rak

Bernadeta Grot, LeroyMerlin Polska Sp. z o.o.


Firma Edukey zapewniła wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę szkoleniową oraz materiały szkoleniowe. Trenerzy przekazywali wiedzę w zrozumiałym i dostępnym dla wszystkich języku. Doceniamy zwłaszcza fakt elastyczności firmy i dostosowanie szkoleń do naszych potrzeb (...)

Jadwiga Hałaczkiewicz, Pelion S.A. (Apteki DOZ)


Bardzo dobre szkolenie (zaawansowany poziom MS Excel). Wszyscy uczestnicy zgodnie docenili profesjonalne przygotowanie Trenerek i jasny konkretny przekaz. Szczerze polecam.

Rafał Ratajczyk, Bakalland S.A.


Witam, Szkolenie było przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Na pewno część wiadomości wykorzystam w pracy.

Krzysztof Stós, ABB


Firma Edukey jest godna polecenia. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie z ogromną wiedzą i wysokimi umiejętnościami przekazywania wiedzy przez trenera. Uczestnicy szkolenia ocenili je bardzo wysoko i uznali, że szkolenie przyniesie wymierne korzyści i i ułatwi pracę.

Teresa Wesołowska, MZK Piła Sp. z o.o.


Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia Polska


Szkolenia z MS Excel zostały przeprowadzone zgodnie z oczekiwaniami, poprzedzone zostały testami diagnostycznymi oraz analizą potrzeb. Szkolenie było dostosowane do naszych potrzeb a praca z firma bardzo merytoryczna i profesjonalna. Trener wzbudzał sympatie, był cierpliwy i merytoryczny. Pracownicy bardzo chwalili podejsc

Wioletta Fałowska, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu


Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.


Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, wykładowca z ogromną wiedzą, z bardzo dobrym podejściem.

Piotr Gawrysiak, Qumak. S.A.


Szkolenie zgodne z planem, spójne. Wykładowca bardzo pomocny, dopasowywał tempo do całej grupy. (Na plus - wsparcie od trenera po szkoleniu).

Agnieszka Ryczkowska, EcoCar S.A.


Szkolenie idealnie pasuje dla osób pracujących z dużą ilością danych oraz wieloma excelami. Po szkoleniu obróbka danych oraz raportowanie to przyjemność.

Łukasz Redkiewicz, Handen Sp. z o.o.


Polecam. Wszystko zgodnie z zamówieniem. Merytorycznie poprawnie. Organizacja w porządku.

Agnieszka Szatko, Kompozyty Sp. z o.o.


  • Doświadczeni trenerzy
  • Konsultacje po szkoleniu
  • Dobry catering w cenie
  • Ocena z ankiet = 4,8 na 5
  • Szybkie komputery
  • Duża elastyczność

Baza Usług Rozwojowych (BUR) - Bony i Promesy Szkoleniowe

Od 2017 r to Państwo (nasi klienci) decydują na jakie szkolenia zostaną wydane środki unijne!

Dzięki dużym zmianom w funduszach UE przedsiębiorcy mogą teraz wnioskować o promesy lub bony na szkolenie pracowników z dofinansowaniem do 80% z EFS.

Można wziąć udział w niemal dowolnym szkoleniu (także krótkim, np. 2 dni z Excela) w wybranej przez Państwa firmie szkoleniowej (np. w Edukey :) a nawet poprosić o stworzenie nowego szkolenia, dedykowanego specjalnie dla Państwa.

 

Co zmieniła Baza Usług Rozwojowych?

Do 2016 roku szkolenia dofinansowane z EFS były realizowane poprzez duże i skomplikowane projekty UE, które wymagały sporo biurokracji i były trudne w rozliczaniu. Długie wnioski wypełniały zwykle firmy szkoleniowe i doradzcze. Część projektów zawierała szkolenia zamknięte dostosowane do potrzeb klienta. Ale większość środków szła na szkolenia otwarte, wymyślone przez firmę szkoleniową (nie zawsze dostosowane do potrzeb rynku).

Teraz, dzięki tak zwanemu "mechanizmowi popytowemu", to Państwo (popyt :) decydują na jakie szkolenia mają zostać wydane środki unijne z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ilu pracowników chcą Państwo przeszkolić (można nawet jednego, na przykład siebie jako przedsiębiorcę).

 

Jak zdobyć bony lub promesy?

Wystarczy złożyć prosty wniosek o przyznanie bonów szkoleniowych (w województwie łódzkim) lub promes szkoleniowych (w pozostałych województwach) u lokalnego Operatora w Państwa województwie. Decyzja zwykle trwa około tygodnia.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji należy podpisać umowę z operatorem, a następnie zapisać siebie i pracowników na wybrane szkolenie poprzez stronę BUR (trzeba założyć profil zarówno dla siebie, firmy jak i dla każdego pracownika - możemy w tym pomóc).

Następnie przekazujemy bony/promesy firmie szkoleniowej (ona powinna zadbać o ich rozliczenie i dokumentację) i bierzemy udział w szkoleniu. Po szkoleniu obowiązkowe jest ocenienie go przez pracodawcę oraz każdego uczestnika szkolenia (ankieta na stronie BUR, ilość gwiazdek jest publicznie widoczna, ale treść opinii już nie).

Ważne: szkolenie musi być organizowane przez podmiot posiadający wpis do BUR i certyfikat jakości dający możliwość dofinansowania danego rodzaju usługi (należy sprawdzić, czy wybrana firma ma w profilu na BUR podaną informację o możliwości dofiansowania). Nie wszystkie szkolenia w BUR mogą być dofiansowane!

 

Jakie są zasady?

Każde województwo uruchomia nabór wniosków w innym terminie i posiada trochę inne zasady dystrybucji środków. Wnioski składane są u regionalnych operatorów, wybranych przez województwo do obsługi systemu BUR (może być ich kilku). Koniecznie trzeba zapoznać się z regulaminem u konkretnego operatora. Jednak poniżej przedstawiamy trochę ogólnych informacji (mogą się różnić u niektórych operatorów):

ILE?
Dofinansowania wachają się między 70% a 85% w zależności od wielkości firmy i kryteriów premiujących.
Zwykle operator ustala limit środków na pracownika (zwykle około 6000-7000zł) lub/i na firmę (np. 100 000zł). Czasem również maksymalną wartość jednej usługi (np. 14 000zł).

DLA KOGO?
Dla pracowników MŚP, członków zarządu, osób na umowę zlecenie oraz prowadzących włąsną działalność (samozatrudnieni muszą złożyć wniosek w swoim imieniu).

WYKLUCZENIA:
Dofinansowania nie otrzymają:

  • duże firmy ani firmy od nich zależne.
  • firmy z województw Mazowieckiego i Pomorskiego (niestety nie mają one środków na BUR).

UWAGA: środki bardzo szybko się rozchodzą, często w kilka godzin od uruchomienia naboru (kto pierwszy ten lepszy) !!!

 

Szczegóły i lista operatorów

Więcej szczegółów i listę operatorów wydających bony/promesy mogą Państwo znaleźć na naszej stronie: www.edukey.pl/szkolenia/bezplatne

 

Szkolenia Edukey w BUR

Jako Edukey posiadamy wpis do Bazy Usług Rozwojowych i spełniamy wymagania jakościowe PARP, dzięki czemu mogą Państwo otrzymać dofinansowanie do naszych usług.

Zapraszamy na nasze szkolenia dostępne na stronie BUR:
https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/search?SearchFilterView[podmiot_id]=9037

Możemy też dla Państwa stworzyć szkolenie dedykowane z innej tematyki, w wybranym miejscu i terminie.

 

Bezpłatna pomoc od Edukey

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły i uzyskać naszą pomoc w pozyskaniu dofinansowania do organizowanych przez nas szkoleń, prosimy o kontakt przez formularz poniżej:

Masz pilne pytanie?
Zadzwoń: (42) 630-80-99
Aybyśmy mogli przygotować dla Państwa ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza oraz podanie nazwy usługi. Dziękujemy :-)

Jaka usługa Cię interesuje?

Miasto

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Skąd wiesz o Edukey?

Treść zapytania

+  Nasi klienci:

Amcor Cormedia Bluerank Citimani PGF Focus Indesit KWH Delfarma Uniwersytet Łódzki Apteki Dbam o Zdrowie Polskapresse Urząd Miasta Łodzi Fundacja Dalkia

+  Nasi partnerzy:

PIFS Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Inicjatywa Firm Rodzinnych ECCC - Europejski Certyfkat Umiejętności Informatycznych - logo

+  Aktualności