Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, ciekawy i dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Uczestnicy zdobyli wiedzę pozwalającą samodzielnie przygotować i zrealizować plan promocji w serwisie społecznościowym.

Product manager, Cintamani Poland

Szkolenie idealnie pasuje dla osób pracujących z dużą ilością danych oraz wieloma excelami. Po szkoleniu obróbka danych oraz raportowanie to przyjemność.

Łukasz Redkiewicz, HANDEN Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Szkolenie składało się z szeregu praktycznych ćwiczeń, które cechowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz aktywizującą formą. (...) Uczestnicy odbierają je jako przynoszące wymierne korzyści (...). Rzetelne i ciekawe materiały oraz profesjonalizm prowadzącego zasługują na wysoką ocenę.

Artur Augustyn, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.

Firma Edukey jest firmą godną polecenia. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Trener przerobił cały zaplanowany materiał a pozostały czas przeznaczył na omówienie zagadnień, które najbardziej interesowały uczestników szkolenia.

Małgorzata Bądzyńska, Amcor Tobacco Packing Polska Sp. z o.o.

Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.

Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Firma Edukey zapewniła wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę szkoleniową oraz materiały szkoleniowe. Trenerzy przekazywali wiedzę w zrozumiałym i dostępnym dla wszystkich języku. Doceniamy zwłaszcza fakt elastyczności firmy i dostosowanie szkoleń do naszych potrzeb (...)

Jadwiga Hałaczkiewicz, Pelion S.A. (Apteki DOZ)

Firma Edukey jest godna polecenia. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie z ogromną wiedzą i wysokimi umiejętnościami przekazywania wiedzy przez trenera. Uczestnicy szkolenia ocenili je bardzo wysoko i uznali, że szkolenie przyniesie wymierne korzyści i i ułatwi pracę.

Teresa Wesołowska, MZK Piła Sp. z o.o.

Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia Polska

Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia, wysoki stopień profesjonalizmu, indywidualne podejście do uczestników oraz szeroki zakres wiedzy trenera zasługują na najwyższe uznanie. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Edukey jako profesjonalną firmę szkoleniową.

Marta Wójcicka, Hotel Focus

Seminarium spotkało się z dużym zadowoleniem ze strony osób biorących udział w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym. Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Edukey, jako doskonałego partnera w zakresie prowadzenia szkoleń.

Kamila Olszewska, Beauty Forum

Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.

Pracownicy firmy Edukey dołożyli należytej starrannosci aby szkolenie zostało przeprowadzone fachowo, rzeczowo i rzetelnie. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Edukey jako solidnego partnera w zakresie szkoleń i doradztwa.

Marek Zawadzki, Agrosak S.A.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Bony / Promesy Szkoleniowe - Baza Usług Rozwojowych

 

UWAGA: nabór wniosków DOLNY ŚLĄSK rusza 23.02.2017 (liczy się kolejność zgłoszeń!)
Więcej szczegółów tutaj: http://www.edukey.pl/dotacje/dofinansowane-szkolenia-dla-firm-dolny-slask

Niedługo rusza rónież nabór w Wielkopolsce! (szczegóły wkrótce)

 

Dalsza część artykułu:

Od 2017 r to Państwo decydują na jakie szkolenie zostaną wydane środki unijne!

W 1 kwartale 2017 roku przedsiębiorcy będą mogli starać się o bony lub promesy szkoleniowe z EFS możliwe do wykorzystania na wybrane przez Państwa szkolenie dla pracowników. Dzięki nim będą Państwo mogli dofinansować szkolenie w wybranej przez Państwa firmie szkoleniowej lub doradczej. Dofinansowania będą w wysokości minimum 50%, ale możliwe będą również wyższe dla części firm (np. małych).

Szkolenia dofinansowane - co się zmieni?

Do tej pory większość projektów EFS było pisanych przez firmy szkoleniowe i to one decydowały jakiego rodzaju kursy były w ich ramach realizowane dla firm. Teraz, dzięki tak zwanemu "mechanizmowi popytowemu", to Państwo (popyt :) będą decydowali na jakie szkolenia mają zostać wydane środki unijne z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach tak zwanej adaptacyjności (w skrócie, szkolenia dla pracowników firm). Będą musieli Państwo w tym celu złożyć wniosek o przyznanie bonów szkoleniowych (w województwie łódzkim) lub promes szkoleniowych (w pozostałych województwach) - będzie można złożyć ich więcej (dla większej ilości pracowników lub/i na więcej szkoleń), ale będą limity roczne. Po ich otrzymaniu będzie można udać się z nimi na szkolenie komercyjne i zapłacić za jego część bonem/promesą!

Baza Usług Rozwojowych (wcześniej "Rejestr" tzw RUR) została uruchomiona w listopadzie 2015 i zastąpiła serwis Inwestycja w Kadry. Jednak w tej chwili nie są przez nią dystrybuowane żadne dofinansowania (Komisja Europejska miała zastrzeżenia do systemu zapewniania jakości tych szkoleń oraz do karty podmiotu, przez co cały proces znacznie się wydłużył). Obecnie serwis ten służy jako katalog szkoleń, usług rozwojowych i firm szkoleniowych.

Ponieważ dofinansowania dopiero ruszą, nie możemy jeszcze podać więcej szczegółów, aby nie wprowadzać Państwa w błąd (mogą się one jeszcze zmieniać). Każde województwo uruchomi dystrybucję w innym terminie i będzie to robić na własnych zasadach. Najwcześniej finansowanie na tzw "adaptacyjność" ruszy prawdopodobnie w Małopolsce, Wielkopolsce, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim (być może w grudniu 2016 lub styczniu 2017).

Edukey posiada wpis do Bazy Usług Rozwojowych i w grudniu 2016 będzie spełniać wymagania aby otrzymać dofinansowanie naszych usług.

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2016r.

 

UWAGA: prawdopodobnie środki będą szybko rozdystrybuowane (kto pierwszy ten lepszy) !!!

 

Dowiedz się szybciej niż inni!

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły i uzyskać naszą pomoc w pozyskaniu dofinansowania do organizowanych przez nas szkoleń, prosimy o pozostawienie nam swoich danych kontaktowych przez formularz poniżej:

 

Masz szybkie pytanie?
Zadzwoń: (42) 630-80-99
Aybyśmy mogli przygotować dla Państwa ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza oraz podanie nazwy usługi. Dziękujemy :-)

Jaka usługa Cię interesuje?

Miasto

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Skąd wiesz o Edukey?

Treść zapytania

+  Nasi klienci:

Amcor Cormedia Bluerank Citimani PGF Focus Indesit KWH Delfarma Uniwersytet Łódzki Apteki Dbam o Zdrowie Polskapresse Urząd Miasta Łodzi Fundacja Dalkia

+  Nasi partnerzy:

PIFS Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Inicjatywa Firm Rodzinnych ECCC - Europejski Certyfkat Umiejętności Informatycznych - logo

+  Aktualności