Firma Edukey zapewniła wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę szkoleniową oraz materiały szkoleniowe. Trenerzy przekazywali wiedzę w zrozumiałym i dostępnym dla wszystkich języku. Doceniamy zwłaszcza fakt elastyczności firmy i dostosowanie szkoleń do naszych potrzeb (...)

Jadwiga Hałaczkiewicz, Pelion S.A. (Apteki DOZ)

Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia Polska

Szkolenie idealnie pasuje dla osób pracujących z dużą ilością danych oraz wieloma excelami. Po szkoleniu obróbka danych oraz raportowanie to przyjemność.

Łukasz Redkiewicz, HANDEN Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.

Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia, wysoki stopień profesjonalizmu, indywidualne podejście do uczestników oraz szeroki zakres wiedzy trenera zasługują na najwyższe uznanie. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Edukey jako profesjonalną firmę szkoleniową.

Marta Wójcicka, Hotel Focus

Szkolenie składało się z szeregu praktycznych ćwiczeń, które cechowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz aktywizującą formą. (...) Uczestnicy odbierają je jako przynoszące wymierne korzyści (...). Rzetelne i ciekawe materiały oraz profesjonalizm prowadzącego zasługują na wysoką ocenę.

Artur Augustyn, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.

Seminarium spotkało się z dużym zadowoleniem ze strony osób biorących udział w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym. Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Edukey, jako doskonałego partnera w zakresie prowadzenia szkoleń.

Kamila Olszewska, Beauty Forum

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Firma Edukey jest godna polecenia. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie z ogromną wiedzą i wysokimi umiejętnościami przekazywania wiedzy przez trenera. Uczestnicy szkolenia ocenili je bardzo wysoko i uznali, że szkolenie przyniesie wymierne korzyści i i ułatwi pracę.

Teresa Wesołowska, MZK Piła Sp. z o.o.

Firma Edukey jest firmą godną polecenia. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Trener przerobił cały zaplanowany materiał a pozostały czas przeznaczył na omówienie zagadnień, które najbardziej interesowały uczestników szkolenia.

Małgorzata Bądzyńska, Amcor Tobacco Packing Polska Sp. z o.o.

Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, ciekawy i dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Uczestnicy zdobyli wiedzę pozwalającą samodzielnie przygotować i zrealizować plan promocji w serwisie społecznościowym.

Product manager, Cintamani Poland

Pracownicy firmy Edukey dołożyli należytej starrannosci aby szkolenie zostało przeprowadzone fachowo, rzeczowo i rzetelnie. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Edukey jako solidnego partnera w zakresie szkoleń i doradztwa.

Marek Zawadzki, Agrosak S.A.

Sale komputerowe / szkoleniowe - wynajem - Łódź

Sala komputerowa w Łodzi
(42) 630 80 99, kontakt@edukey.pl

Szanowni Państwo,
Z doświadczenia wiemy, że nowoczesna i dobrze wyposażona sala, miła obsługa oraz sprawna infrastruktura techniczna to warunki konieczne zarówno dla udanego szkolenia jak i spotkania biznesowego.

Cennik >>

Jako firma szkoleniowa znamy oczekiwania i potrzeby klientów w tym zakresie. Proponujemy Państwu wynajem 2 sal szkoleniowych w przystępnych cenach, z możliwością zamienienia jej w salę komputerową z pakietem MS Office 2010 lub 2013.

Atuty naszych sal komputerowych:

Sala szkoleniowa

 1. Lokalizacja – sale położone są przy ulicy Łąkowej 3/5, bardzo blisko ścisłego centrum Łodzi (5 minut od ul. Piotrkowskiej samochodem) oraz Dworca Łódź Kaliska, ale już poza największymi korkami. Bezpłatne parkingi wzdłuż sąsiadujących ulic. Bardzo cicha okolica, z dużą ilością zieleni.
 2. Wysoki standard – sale znajdują się w nowoczesnym biurowcu w stylu loftów (zrewitalizowany budynek pofabryczny wybudowany około 1910 roku przez łódzkiego fabrykanta Markusa Kohn’a). Na podłogach drewniane parkiety, na ścianach ozdobny tynk strukturalny, na suficie zachowane metalowe belki i łuki podtrzymujące strop. Eleganckie i nowoczesne wyposażenie.
 3. Wyposażenie:
  • dwa nowoczesne stoły konferencyjne (regulowana wysokość, miejsce na schowanie kabli i listw) lub wygodne biurka w ustawieniu szkolnym (do wyboru, zależnie od sali);
  • wygodne tapicerowane krzesła o podwyższonym standardzie;
  • obie sale do 12 miejsc szkoleniowych + biurko dla trenera/prowadzącego;
  • szybkie laptopy (procesor 4 rdzeniowy, 4GB RAM, matowy ekran LED 15,6”, dedykowana karta graficzna 1GB);
  • legalne oprogramowanie: Windows 7 lub 10 i pakiet MS Office 2016 lub 2013 (na życzenie za dopłatą: inne wersje MS Office i specjalistyczne oprogramowanie);
  • projektor o wysokiej rozdzielczości i jasności (jeden Full HD, drugi HD Ready);
  • flipchart na kółkach (NOBO Barracuda);
  • zdalny pilot do prezentacji i wskaźnik laserowy z funkcją myszki;
  • dostęp do bezprzewodowego Internetu (20GB/s, mocny router WiFi firmy ASUS obsługujący bez problemu 25 komputerów, sieć Ethernet z profesjonalnym switchem TP-Link);
  • na życzenie klienta kominek do aromaterapii i olejki na koncentrację;
  • osobny kącik cateringowy i serwis kawowy (nowoczesne krzesła, stół, filiżanki, szklanki, dystrybutor zimnej i gorącej wody);
  • dostęp do ksero, drukarki, skanera.
 4. Parter – dostępność dla osób starszych i osób niepełnosprawnych;
 5. Wiele możliwych zastosowań sali:
  • szkolenia komputerowe,
  • szkolenia miękkie,
  • spotkania biznesowe, informacyjne, prezentacje,
  • małe konferencje;
 6. Dobre referencje od zadowolonych klientów
Sala komputerowa w Łodzi
Kącik cateringowy

 

OFERTA I CENY:

OPCJA CENA
Wynajem sali szkoleniowej/konferencyjnej
(flipchart, projektor multi., pilot do prezentacji ze wskaźnikiem laserowym, max 12 osób +trener)

40 PLN /godzinę
(Weekendy i po g.16:00 -
70 PLN /g.)

Wynajem sali komputerowej
(wszystko co powyżej + max 12 laptopów, myszki, Windows 7 lub 10, Office 2013 lub 2016 Home & Business + MS Access)
50 PLN /godzinę
(Weekendy i po g.16:00 -
80 PLN /g.)
Catering – przerwy kawowe
(kawa, herbata, śmietanki, woda, ciastka, paluszki)
15 PLN /os. za dzień
Catering – przerwy obiadowe
(obiady w zaprzyjaźnionej restauracji 150m od sali szkoleniowej – wcześniejszy wybór z karty dań)
od 20 PLN /os. za dzień
Przygotowanie materiałów szkoleniowych (wydruk i bindowanie) 0,20 PLN /str. cz.b.
+8zł bindowanie /szt.

Wszystkie ceny netto, należy doliczyć podatek VAT. Oferta ważna do maja 2016 roku.

!!! RABATY przy dłuższym wynajmie lub/i stałej współpracy !!!

 

 

KONTAKT

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą lub/i poznaniem dostępnych terminów, zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00:

 • Łódź, ul. Łąkowa 3/5, budynek 14, wejście B, lokal 4, parter.
 • tel.: (42) 630 80 99
 • e-mail: kontakt@edukey.pl

Masz szybkie pytanie?
Zadzwoń: (42) 630-80-99
Aybyśmy mogli przygotować dla Państwa ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza oraz podanie nazwy usługi. Dziękujemy :-)

Jaka usługa Cię interesuje?

Miasto

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Skąd wiesz o Edukey?

Treść zapytania

+  Nasi klienci:

Amcor Cormedia Bluerank Citimani PGF Focus Indesit KWH Delfarma Uniwersytet Łódzki Apteki Dbam o Zdrowie Polskapresse Urząd Miasta Łodzi Fundacja Dalkia

+  Nasi partnerzy:

PIFS Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Inicjatywa Firm Rodzinnych ECCC - Europejski Certyfkat Umiejętności Informatycznych - logo

+  Aktualności