Firma Edukey jest godna polecenia. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie z ogromną wiedzą i wysokimi umiejętnościami przekazywania wiedzy przez trenera. Uczestnicy szkolenia ocenili je bardzo wysoko i uznali, że szkolenie przyniesie wymierne korzyści i i ułatwi pracę.

Teresa Wesołowska, MZK Piła Sp. z o.o.

Pracownicy firmy Edukey dołożyli należytej starrannosci aby szkolenie zostało przeprowadzone fachowo, rzeczowo i rzetelnie. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Edukey jako solidnego partnera w zakresie szkoleń i doradztwa.

Marek Zawadzki, Agrosak S.A.

Szkolenie składało się z szeregu praktycznych ćwiczeń, które cechowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz aktywizującą formą. (...) Uczestnicy odbierają je jako przynoszące wymierne korzyści (...). Rzetelne i ciekawe materiały oraz profesjonalizm prowadzącego zasługują na wysoką ocenę.

Artur Augustyn, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.

Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia, wysoki stopień profesjonalizmu, indywidualne podejście do uczestników oraz szeroki zakres wiedzy trenera zasługują na najwyższe uznanie. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Edukey jako profesjonalną firmę szkoleniową.

Marta Wójcicka, Hotel Focus

Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia Polska

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, ciekawy i dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Uczestnicy zdobyli wiedzę pozwalającą samodzielnie przygotować i zrealizować plan promocji w serwisie społecznościowym.

Product manager, Cintamani Poland

Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.

Seminarium spotkało się z dużym zadowoleniem ze strony osób biorących udział w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym. Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Edukey, jako doskonałego partnera w zakresie prowadzenia szkoleń.

Kamila Olszewska, Beauty Forum

Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.

Szkolenie idealnie pasuje dla osób pracujących z dużą ilością danych oraz wieloma excelami. Po szkoleniu obróbka danych oraz raportowanie to przyjemność.

Łukasz Redkiewicz, HANDEN Sp. z o.o.

Firma Edukey jest firmą godną polecenia. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Trener przerobił cały zaplanowany materiał a pozostały czas przeznaczył na omówienie zagadnień, które najbardziej interesowały uczestników szkolenia.

Małgorzata Bądzyńska, Amcor Tobacco Packing Polska Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Firma Edukey zapewniła wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę szkoleniową oraz materiały szkoleniowe. Trenerzy przekazywali wiedzę w zrozumiałym i dostępnym dla wszystkich języku. Doceniamy zwłaszcza fakt elastyczności firmy i dostosowanie szkoleń do naszych potrzeb (...)

Jadwiga Hałaczkiewicz, Pelion S.A. (Apteki DOZ)

Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Voucher Szkoleniowy

Voucher szkoleniowy edukey

Szukasz pomysłu na prezent?

Kup Voucher szkoleniowy już dziś!
Możesz go wykorzystać w ciągu 6 miesięcy.

Voucher Szkoleniowy Edukey to przede wszystkim inwestycja w kompetencje, kwalifikacje i umiejętności, których rozwój w dzisiejszych czasach gwarantuje dobrą pozycję na rynku pracy.

Dla kogo?
Vouczer to niebanalny prezent dla pracowników, dla bliskiej osoby, koleżanki lub kolegi z pracy, a nawet dla siebie samego! :)

Wybierz swój voucher:

 • Za 500zł, do wykorzystania: 700zł
  Dowolne szkolenie otwarte o wartości do 700zł - kup za jedyne 500zł (zyskujesz 200zł)
 • Za 800zł, do wykorzystania: 1100zł
  Dowolne szkolenie otwarte o wartości do 1100zł – kup za jedyne 800zł (zyskujesz 300zł)
 • Szkolenie zamknięte - Wycena indywidualna
  Voucher i FV otrzymasz już teraz. Szczegóły szkolenia dopracyzujemy w Nowym Roku :)

*podane ceny są cenami brutto

 

Pełna kwota z Vouchera jest do wykorzystania!

Np. mając Voucher o wartości 700zł (kupiony za 500zł) można zamówić szkolenie o wartości 500zł, a pozostałe 200zł wykorzystać na inne szkolenie, dopłacając różnicę w cenie (np. na szkolenie za 600zł minus 200zł = 400zł dopłaty).

 

Zamów swój Voucher

 • telefonicznie pod numerem: (42) 630-80-99

 • mailowo wysyłając informację na adres kontakt@edukey.pl

Regulamin:

 1. Voucher Szkoleniowy (zwany dalej Voucherem) można zamówić kontaktując się z firmą Edukey mailowo pod adresem kontakt@edukey.pl lub telefonicznie pod numerem: 42 630-80-99.

 2. Voucher wysyłany jest do Zamawiającego po uprzednim dokonaniu płatności na podstawie zamówienia, które zostanie przesłane na podany przez Zamawiającego adres e-mail.

 3. Voucher można wykorzystać na dowolne szkolenia otwarte dostępne na stronie firmy Edukey pod adresem: http://www.edukey.pl/szkolenia

 4. Pełna wartość kwoty Vouchera jest możliwa do wykorzystania. Jeśli wybrane szkolenie (lub kilka szkoleń) będzie droższe niż wartość Vouchera, można dopłacić różnicę w cenie (np. 2 szkolenia za 800zł brutto minus Voucher o wartości 600zł brutto, do dopłaty pozostaje 200zł brutto).

 5. Zamawiając szkolenie płatne za pomocą Vouchera należy brać pod uwagę podstawową cenę szkolenia, nie uwzględniając rabatów (np. za wcześniejszy zapis).

 6. Termin szkolenia otwartego realizowanego w ramach Vouchera zostanie ustalony z uczestnikiem w miarę dostępności miejsc na wybrany termin oraz zależnie od zebrania się grupy szkoleniowej w danym terminie (w przypadku nie zebrania się grupy będzie wyznaczany kolejny termin);

 7. Zapisu na szkolenie należy dokonać telefonicznie (42 630 80 99), mailowo (kontakt@edukey.pl) lub poprzez formularz na stronie szkolenia (www.edukey.pl/szkolenia - należy w uwagach podać numer Vouchera).

 8. Osoba zgłaszająca udział w szkoleniu oświadcza, że jest zainteresowana uczestnictwem w szkoleniu w podanym terminie i miejscu.

 9. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w szkoleniu zgłaszający powiadomi o tym fakcie organizatora najpóźniej 5 dni roboczych przed datą rozpoczęcia szkolenia.

 10. Firma Edukey zastrzega sobie możliwość odwołania lub przesunięcia terminu szkolenia w sytuacji, gdy nie zostanie zebrana pełna grupa lub z innych przyczyn niezależnych od firmy Edukey. Informacja o zmianach zostanie podana uczestnikom (lub osobie podanej do kontaktu) najpóźniej 2 dni przed planowanym rozpoczęciem szkolenia. Zostanie wyznaczony wówczas kolejny termin szkolenia.

 11. Standardowo Voucher wysyłany jest przesyłką pocztową. Na życzenie Klient może pokryć koszty przesyłki kurierskiej w wysokości 30 PLN netto.

 12. Voucher można wykorzystać w terminie 6 miesięcy od daty jego zakupu.

 13. Voucher może być wykorzystany również przez osobę, która dokonała jego zakupu (można kupić Voucher dla samego siebie).

 14. Edukey nie jest biurem księgowym ani nie świadczy usług doradctwa podatkowego. Nie bierzemy odpowiedzialności za sposób wykorzystania Vouchera ani za efekty jego zaksięgowania. Optymalizacji podaktowych w celu zmniejszenia podatku PIT/CIT i zwiększenia kosztu w roku obrotowym/księgowych dokonujesz na własne ryzyko i odpowiedzialność. Rekomendujemy skonsultowanie się w tej sprawie z własnym księgowym lub doradcą podatkowym.

 

Masz szybkie pytanie?
Zadzwoń: (42) 630-80-99
Aybyśmy mogli przygotować dla Państwa ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza oraz podanie nazwy usługi. Dziękujemy :-)

Jaka usługa Cię interesuje?

Miasto

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Skąd wiesz o Edukey?

Treść zapytania

+  Nasi klienci:

Amcor Cormedia Bluerank Citimani PGF Focus Indesit KWH Delfarma Uniwersytet Łódzki Apteki Dbam o Zdrowie Polskapresse Urząd Miasta Łodzi Fundacja Dalkia

+  Nasi partnerzy:

PIFS Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Inicjatywa Firm Rodzinnych ECCC - Europejski Certyfkat Umiejętności Informatycznych - logo

+  Aktualności