Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia Polska


Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo dobrym poziomie. Pani Barbara Rak jest osobą, która potrafi dobrze przekazać wiedzę i zachęcić do nauki. Dostępność materiałów, jak również przygotowanie sprzętu do szkolenia było wprost genialne.

Paulina Lewandowska, Oceanic SA


Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.Bardzo dobre szkolenie (zaawansowany poziom MS Excel). Wszyscy uczestnicy zgodnie docenili profesjonalne przygotowanie Trenerek i jasny konkretny przekaz. Szczerze polecam.

Rafał Ratajczyk, Bakalland S.A.


Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.Szkolenie zgodne z planem, spójne. Wykładowca bardzo pomocny, dopasowywał tempo do całej grupy. (Na plus - wsparcie od trenera po szkoleniu).

Agnieszka Ryczkowska, EcoCar S.A.


Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.


Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.Szkolenie, w którym wzięłam udział, bardzo mi się podobało.
Polecam firmę edukey jak i trenera p. Barbarę

Bernadeta Grot, LeroyMerlin Polska Sp. z o.o.Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, wykładowca z ogromną wiedzą, z bardzo dobrym podejściem.

Piotr Gawrysiak, Qumak. S.A.


 • Doświadczeni trenerzy
 • Konsultacje po szkoleniu
 • Dobry catering w cenie
 • Ocena z ankiet = 4,8 na 5
 • Szybkie komputery
 • Duża elastyczność

Reklama na Facebooku, ePR i Social Media

Media społecznościowe są w obecnych czasach są jednym z najpopularniejszych źródeł docierania do klientów i kreowania wizerunku firmy. Social Media dają możliwość pokazania produktów i usług w miejscach, gdzie najczęściej przebywają obecni oraz potencjalni klienci firmy. Bardzo ważne jest budowanie pozytywnej więzi z odbiorcami treści zamieszczanych w obszarze Social Media, dlatego firmy coraz częściej decydują się na powierzenie działań w tym zakresie specjalistom.

Zaistnienie w środowisku Social Media jest świetnym sposobem na promocję oraz dotarcie do niszowych grup klientów (fora i serwisy specjalistyczne), daje również możliwość nawiązania obustronnego dialogu z klientami. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty działań w zakresie marketingu internetowego w mediach społecznościowych.

ZAKRES OFEROWANYCH USŁUG

 • Promocja w serwisach społecznościowych: Facebook, NK/Śledzik, Twitter, Blip, YouTube oraz na popularnych forach internetowych;
 • Opracowanie i prowadzenie fanpage na Facebook’u;
 • Raklama - Prowadzenie kampanii CPC lub CPM na Facebook’u;
 • Prowadzenie konkursów na Facebook’u;
 • Działania na forach internetowych i grupach dyskusyjnych (zachęcanie do dyskusji, oficjalne prezentowanie firmy, udzielanie porad, dodawanie ogłoszeń itp.)

Prowadzenie kampanii w Social Media i jej zakres dopasowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą promocji w Social Media, zachęcamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów działania

ZAPYTANIE OFERTOWE

Powiedz nam czego oczekujesz, a skontaktujemy się z Tobą aby przedstawić ofertę na ePR i promocję w Social Media dostosowaną do potrzeb Twojej firmy:

tel. +48 42 630 80 99, email: kontakt@edukey.pl

Promocje

Wiarygodność Social Media

63% klientów czerpie informacje o produktach i usługach z opinii znajomych (również na Facebook'u :) a 61% z for internetowych. (źródło)

Infolinia: +48 42 630 80 99
e-mail: kontakt@edukey.pl

Masz pilne pytanie?
Zadzwoń: (42) 630-80-99
Aybyśmy mogli przygotować dla Państwa ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza oraz podanie nazwy usługi. Dziękujemy :-)

Jaka usługa Cię interesuje?

Miasto

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Skąd wiesz o Edukey?

Treść zapytania

+  Nasi klienci:

Amcor Cormedia Bluerank Citimani PGF Focus Indesit KWH Delfarma Uniwersytet Łódzki Pelion S.A. Polskapresse Urząd Miasta Łodzi Fundacja Dalkia

+  Certyfikaty i organizacje:

Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Certyfikat IC3 Inicjatywa Firm Rodzinnych PIFS

+  Aktualności