Firma Edukey zapewniła wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę szkoleniową oraz materiały szkoleniowe. Trenerzy przekazywali wiedzę w zrozumiałym i dostępnym dla wszystkich języku. Doceniamy zwłaszcza fakt elastyczności firmy i dostosowanie szkoleń do naszych potrzeb (...)

Jadwiga Hałaczkiewicz, Pelion S.A. (Apteki DOZ)

Szkolenie idealnie pasuje dla osób pracujących z dużą ilością danych oraz wieloma excelami. Po szkoleniu obróbka danych oraz raportowanie to przyjemność.

Łukasz Redkiewicz, HANDEN Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, ciekawy i dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Uczestnicy zdobyli wiedzę pozwalającą samodzielnie przygotować i zrealizować plan promocji w serwisie społecznościowym.

Product manager, Cintamani Poland

Szkolenie składało się z szeregu praktycznych ćwiczeń, które cechowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz aktywizującą formą. (...) Uczestnicy odbierają je jako przynoszące wymierne korzyści (...). Rzetelne i ciekawe materiały oraz profesjonalizm prowadzącego zasługują na wysoką ocenę.

Artur Augustyn, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.

Szkolenie przeprowadzone było w sposób jasny dla nas oraz dostarczyło nam niezbędnej wíedzy do usprawníenia swoich systemów raportowania. Trener nie tylko zrealizował złożony program szkolenia ale także udzielał nam cennych wskazówek jakie mogliśmy zastosować w naszym przedsiębiorstwie.

Krzysztof Zarzycki, Indesit Company Sp. z o.o.

Pracownicy firmy Edukey dołożyli należytej starrannosci aby szkolenie zostało przeprowadzone fachowo, rzeczowo i rzetelnie. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Edukey jako solidnego partnera w zakresie szkoleń i doradztwa.

Marek Zawadzki, Agrosak S.A.

Firma Edukey jest firmą godną polecenia. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Trener przerobił cały zaplanowany materiał a pozostały czas przeznaczył na omówienie zagadnień, które najbardziej interesowały uczestników szkolenia.

Małgorzata Bądzyńska, Amcor Tobacco Packing Polska Sp. z o.o.

Uczestniczyłem w szkoleniu po raz drugi z prawdziwą przyjemnością. Znów była to świetna decyzja i na pewno w płaszczyźnie zawodowej jak i niekiedy prywatnej będę miał przyjemność skorzystać z nabytej wiedzy oraz w przyszłości ją rozwijać, a być może będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.

Piotr Bis, Pharmapoint Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez trenera bardzo dobrze przygotowanego pod względem merytorycznym i praktycznym [...] Firma Edukey zrealizowała kurs terminowo i rzetelnie, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo dobrych ocenach.

Michał Frontczak, Polskapresse Sp. z o.o.

Szkolenie (podstawy VBA dla Excela) okazało się być bardzo praktyczne i przydatne dla naszych pracowników. (...) Pragnę wyrazić podziękowanie (...) za jego przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy, które przyniły się do efektywnej i skutecznej realizacji tego szkolenia.

Ewa Majcher-Ziemacka, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Seminarium spotkało się z dużym zadowoleniem ze strony osób biorących udział w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym. Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Edukey, jako doskonałego partnera w zakresie prowadzenia szkoleń.

Kamila Olszewska, Beauty Forum

Firma Edukey jest godna polecenia. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie z ogromną wiedzą i wysokimi umiejętnościami przekazywania wiedzy przez trenera. Uczestnicy szkolenia ocenili je bardzo wysoko i uznali, że szkolenie przyniesie wymierne korzyści i i ułatwi pracę.

Teresa Wesołowska, MZK Piła Sp. z o.o.

Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia, wysoki stopień profesjonalizmu, indywidualne podejście do uczestników oraz szeroki zakres wiedzy trenera zasługują na najwyższe uznanie. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Edukey jako profesjonalną firmę szkoleniową.

Marta Wójcicka, Hotel Focus

Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone przez firmę Edukey bardzo profesjonalnie. Kursanci szczególnie cenią indywidualne podejście trenerów i oraz sposób prowadzenia szkoleń, który umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Renata Grossek, Fundacja Veolia Polska

Egzaminy i Certyfikaty Microsoft Office Specialis (MOS)

Pragniesz się rozwijać? Poszukujesz lepszej pracy? Potrafisz dobrze wykorzystać możliwości Excela czy Worda? Zdobądź certyfikat Microsoft Office Specialist i pokaż, że znasz się na obsłudze wybranych programów pakietu Microsoft Office!

Czy wiesz, że aż 64 procent osób odpowiedzialnych za rekrutację uznaje, że certyfikaty są ważnym elementem w procesie oceny umiejętności i wiedzy? * W dzisiejszych czasach, gdy wielu kandydatów do pracy koloryzuje swoje CV rekruterzy mają trudny orzech do zgryzienia. Muszą przeprowadzać dodatkowe testy, poświęcając czas na ich przygotowanie i sprawdzenie. Gdy mają do wyboru osobę z certyfikatem lub bez, zaproszą na rozmowę tego kogo umiejętności zostały już sprawdzone i poświadczone odpowiednim dokumentem.

Dlatego nie czekaj!
Zwiększ swoje szanse na rynku pracy i zapisz się na egzamin już dziś!

Certyfikaty Microsoft Office Specialist poświadczają, że posiadasz umiejętności w zakresie obsługi i pełnego wykorzystania możliwości wybranych programów z pakietu Microsoft Office. Są one uznanym na całym świecie standardem branżowym, dzięki któremu zdobycie wymarzonej pracy stanie się prostsze.
Gdy zdasz egzamin certyfikacyjny staniesz się Certyfikowanym specjalistą Microsoft (MCP), dzięki czemu uzyskasz dostęp do wszystkich korzyści jakie daje program certyfikacji Microsoft, w tym do witryn członkowskich MCP, na których znajdziesz informacje pozwalające na utrzymanie posiadanych umiejętności na wysokim poziomie.

Uzyskanie certyfikatu Microsoft Office Specialist otwiera drogę do certyfikacji wyższego stopnia — Microsoft Office Specialist Expert i Microsoft Office Specialist Master.

Certiport - Centrum EgzaminacyjneMicrosoft Office Specjalist

Microfost Office Specialist - pierwszy, najbardziej popularny poziom certyfikacji z zakresu pakietu Microsoft Office. Egzaminy realizowane są na poziomie Core i dostępne dla programów: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access.

 

CENA EGZAMINÓW

239 PLN netto - jeden egzamin MOS z wybranego programu (na poziomie Core)

289 PLN netto - jeden egzamin MOS z wybranego programu + jedna powtórka egzaminu (na poziomie Core)

 

UWAGA: Obecnie oferujemy w Edukey tylko egzaminy MOS na poziomie Core. Nie realizujemy egzaminów na poziomach Master i Expert.

 

Zdobądź certyfikat MOS razem z Edukey!

  • Posiadasz potrzebne umiejętności? To świetnie! Zapisz się na egzamin już teraz. Zadzwoń: (42) 630-80-99 lub napisz: kontakt@edukey.pl
  • Twoja wiedza nie jest wystarczająca?
    Skorzystaj z naszej bogatej oferty kursów i przygotuj się do egzaminu razem z nami: Szkolenia MS Office / Excel

* dane za: CompTIA, Employer Perceptions of IT Training and Certification, styczeń 2011

Masz szybkie pytanie?
Zadzwoń: (42) 630-80-99
Aybyśmy mogli przygotować dla Państwa ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza oraz podanie nazwy usługi. Dziękujemy :-)

Jaka usługa Cię interesuje?

Miasto

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Skąd wiesz o Edukey?

Treść zapytania

+  Nasi klienci:

Amcor Cormedia Bluerank Citimani PGF Focus Indesit KWH Delfarma Uniwersytet Łódzki Apteki Dbam o Zdrowie Polskapresse Urząd Miasta Łodzi Fundacja Dalkia

+  Nasi partnerzy:

PIFS Microsoft Office Specialist - Centrum Egzaminacyjne Certiport - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Inicjatywa Firm Rodzinnych ECCC - Europejski Certyfkat Umiejętności Informatycznych - logo

+  Aktualności